690 680 960

Bogucin: Ciężarówka zjechała do rowu

W poniedziałek około godziny 10 na rondzie w Bogucinie ciężarówka wpadła do rowu. Na miejscu jest pogotowie ratunkowe i policja. Część pojazdu wisi nad jezdnią.

Do zdarzenia doszło na rondzie w Bogucinie. Kierowca ciężarówki zjechał do rowu. Część skrzyni ładunkowej ciężarówki wisi nad jezdnią a ciągnik siodłowy znajduje się w rowie. Na miejscu jest pogotowie ratunkowe i policja.

Częściowo jest utrudniony ruch w rejonie zdarzenia. Na czas wyciągania ciężarówki z rowu ruch zostanie całkowicie wstrzymany. Na chwilę obecną tworzy się niewielki korek z obu stron.

Jak nam przekazano kierowca ciężarówki jechał od strony Lublina.

Informację o zdarzeniu i zdjęcie przesłał nam Czytelnik Rafał, Piotr i Marcin – Dziękujemy!

Bogucin: Ciężarówka zjechała do rowu
(fot. Czytelnik Piotr)

(fot. Czytelnik Marcin)

2014-02-10 10:01:56
(fot. Czytelnik Rafał)

6 komentarzy

 1. ślisko jest a każde rondo to wytrącenie pojazdu z stałego kierunku jazdy, no i poszedł na rondzie w rów – w prawo odbił, w lewo już się nie udało….

 2. Na zdjęciach widać ze zanim trafił do rowu najpierw zaorał rondo, chyba jednak nie tyle ślisko co przesadził z prędkością dojeżdżając do ronda

 3. Troszcząc się o samą ciężarówkę i utrudnienia w ruchu zapomniano choć słowem wspomnieć o kierowcy i nie wadomo czy mu nic, czy może osiągnął stan stabilny.
  Oby nie ostatecznie stabilny.

 4. Rosja normalnie Rosja

 5. Raczej wiadome, ze jechal od strony Lublina, a nie Warszawy 😉

  ————-
  tak tak zgadza się ! – red. lublin112.pl

 6. Szkoda że nie napisał nikt ze zawiniły hamulce i kierowca chcąc uniknąć ofiar poszedł na barierki i częściowo do rowu

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas