Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

„Bóg miłuje prawo i sprawiedliwość” – Ksiądz z Lublina w czasie wyborów przypomniał o swoich przekonaniach politycznych

W niedzielę, podczas mszy w jednym z lubelskich kościołów, prowadzący nabożeństwo proboszcz nawiązał do jednej z partii politycznej. Nie po raz pierwszy. Od kilku lat znany jest on z podobnych zachowań.

85 komentarzy

 1. Dzięki bogu przegrali.

 2. To jest nasz ks. Gienek i totalni mogą go pocałować! Jak wyrazi zgodę!

 3. Temu kto bedzie na naszego dobroczyńce ks. Genia insynuacyje rzucał, temu wrazim w żywot widły umaczane w gnojówce a i kłonicą bez łeb po chrześcijańsku zaaplikujem. Mieszkańcy Wrotkowa. Z Bogiem.

 4. chodzę do kościoła ale nie życzę sobie polityki zwłaszcza zakłamanej i faszystowskiej , miłuj blizniego swego ? takie to wartości ? obłuda i propaganda jak w 1939 miłość faszysty do faszysty a wszyscy inni beee???

 5. Czy ten kto nagrywał miał na to pozwolenie? Jeśli zapomniał o RODO, to może warto mu przypomnieć. Metody zaś jak za czasów komunizmu, wtedy ubecy chodzili do kościoła, nie żeby się modlić, ale żeby później donosić. Ignorancja nie boli, a słowa psalmu przytoczone przez proboszcza i dane pod rozwagę, jeśli wywołały takie oburzenie, to może całe Pismo Święte cenzurować? Najlepiej niech zrobi to Nergal lub Urban.

  • Czytalas caly artykul? Od kilku lat juz sie udziela ten typ, wiec nie strugaj tu dziewicy. Moze ty rodzina jakas jestes?

 6. Czy to ten sam ksiadz co ma syna, kochance pobudowal dom z pieniedzy wiernych i jechal po pijaku?? Czy to nowy nygus?

  • Tak, ten sam. Proboszcze jest niezmiennie od momentu powstania tego kościoła. Ten sam, co kiedyś spoliczkował kobietę, ale o tym wiedzą tylko najstarsi na tym osiedlu. Wybudował kościół, ale jaka to była droga wyboista i z przeszkodami!

 7. Ni to szmata, ni to gałgan. Po prostu czarny jełop .

 8. Już dawno powinien dostać kopa w 4 litery i odpowiadać karnie.

 9. TW’Bolcio” działa i donosi jak za dawnych lat,ciekawe czy jako wolontariusz, czy za kasę,jeszcze do cioci zza Odry na kolanach zanieś tą wiadomość