Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

BMW uderzyło w opla i słup. Kierowca uciekał po kolizji (zdjęcia)

Duże utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na skrzyżowaniu ul. Choiny i Wojtasa w Lublinie. Na miejscu wypadku pracują służby ratunkowe.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 11:30 na ul. Wojtasa w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Choiny zderzyły się dwa samochody osobowe, z czego jeden uderzył w słup. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono kierujący BMW mężczyzna na skrzyżowaniu ul. Węglarza i al. Spółdzielczości Pracy doprowadził do kolizji z seatem. Następnie zaczął uciekać. Jadąc ul. Wojtasa przed skrzyżowaniem z ul. Choiny zderzył się z oplem, następnie stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego auto z impetem uderzyło w słup sygnalizacji świetlnej. Kierowca sam opuścił pojazd. Trafił pod opiekę ratowników medycznych.

Jak nas poinformowano, kierowca BMW był bardzo agresywny. Chciał bić świadków, którzy zatrzymali się, aby udzielić mu pierwszej pomocy. Następnie rzucił się z pięściami na ratowników medycznych.

Na miejscu pracują policjanci oraz strażacy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku. Występują bardzo duże utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Adrian, Maciek i Beata – dziękujemy!)

77 komentarzy

  1. człowiek-kiełbasa

    Takiego to powinni koktajlem mołotowa ratować.

  2. podnieść OC bandziorom z bmw o 500 % powody są oczywiste

  3. Kupię silnik od bmw

  4. Czy taki bandzior zdaje sobie sprawę ile kosztuje wysłanie tylu jednostek, rozwalone latarnie, rozbite samochody, kto za to zapłaci, może ubezpieczyciel, gnojek powinien spłacać do końca życia, ale teraz ma lepiej bo może zwiać za granicę.