Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

BMW sunęło bokiem, zderzyło się ze skodą. Trzy osoby w szpitalu „Zaciął się pedał gazu” (zdjęcia)

Na skrzyżowaniu stracił panowanie nad pojazdem. BMW zjechało na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzyło się z jadącą z naprzeciwka skodą. Jak wskazują świadkowie, auto sunęło bokiem.

Do wypadku doszło w piątek przed godziną 18 na ul. Grabskiego w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Zimową zderzyły się dwa samochody osobowe: BMW i skoda. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący BMW młody mężczyzna poruszał się od strony ronda przy Makro i wykonywał manewr skrętu w prawo, w ul. Grabskiego. Stracił jednak panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzyło się z jadącą z naprzeciwka skodą.

W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby. Obaj kierowcy oraz pasażerka BMW trafili do szpitala. Jak wskazują świadkowie, na skrzyżowaniu BMW sunęło bokiem. Kierowca auta wyjaśniał, iż „zaciął się pedał gazu”. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.


(fot. lublin112.pl, nadesłane – Natalka, Grzegorz)

46 komentarzy

 1. Zacięły się szare komórki oraz szara, ta w kieszeni, a nie „pedał gazu”.

 2. Rudy się nie dostał.

 3. sprzęgło też się zacieło

 4. Ale wstyd!

 5. Brajan płacze, Dżesika szuka nowego bolca w starym BMW.
  Resztę załatwi ubezpieczalnia.

 6. Miał być poślizg kontrolowany a wyszedł wstyd.

 7. Poszedł bokiem w zakręt, a że szrot odmówił posłuszeństwa to wymyślił sobie bajkę

 8. Prawie codziennie jak wyjezdzal z pod domu i wjezdzal w Ordonówny to mu sie ten „gaz zacinal”. W końcu laczek nie złapał kiedy trzeba i nieszczęście gotowe…

 9. W przypadku takiego tłumaczenia fajnie byłoby złomować takie nie rokujące autka. Bo nie daj panie jeszcze wróci na drogi i znowu „się zatnie”.

Dodaj komentarz