Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Biszcza: Wypadek podczas przejażdżki crossem. Interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Wczoraj na terenie gminy Biszcza w powiecie biłgorajskim doszło do nieszczęśliwego wypadku na jednej z posesji. Interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w czwartek na terenie jednej z posesji w gminie Biszcza. Policjanci ustalili wstępnie, że 27-letni mieszkaniec gminy Harasiuki na terenie prywatnej posesji jeździł motocyklem marki Honda Cross.

W pewnym momencie chcąc zahamować stracił panowanie nad pojazdem wskutek czego doznał licznych i poważnych obrażeń ciała.

Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Poszkodowany został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Lublinie.

2016-11-25 13:34:51
(fot. Policja Biłgoraj)

12 komentarzy

 1. Honda crf a nie crv

 2. CRV to auto a CRF to motocykl,współczuje,ciekawi mnie co poszło nie tak…

 3. Mądry czytelnick

  Szkoda ze ty sobie bez mózgu nie radzisz.

 4. Ale to było mądre.

 5. Bo to widzisz pan, Szanowny panie poszkodowany i inni „pasjonaci” – jeździć każdy może, jeden lepiej, a inny gorzej, ale żeby umieć się zatrzymać kiedy potrzeba, to „cza umić”.

 6. …hmmm… czyli wynika z tekstu że w skutek hamowania stracił panowanie i to spowodowało obrażenia ciała… nie ma mowy o tym że przywalił o ziemie czy płot… wniosek … utrata panowania nad pojazdem jest groźna bo powoduje uszkodzenia ciała… i nawet jak sie to panowanie nad pojazdem odzyska to i tak już ciało ma obrażenia.

 7. Miejmy nadzieje ze jakoś się z tego wykaraska. Nie ma co na chłopaku wieszać psów w końcu nie stworzył zagrożenia dla innych. Zgodnie z przysłowiem: Gdzie drwa rąbią …… Honda crf to nie zabawka dla amatorów i siadając na taki motocykl trzeba się liczyć z konsekwencjami.

  • Chichotnik obywatelski

   Masz pani rację, pani „mario” – jak się ma pasję trzeba się liczyć z tym, że jak „coś nie wyjdzie”, kuku można se zrobić.
   Jednak dostrzec można i pozytywy tego zdarzenia – chłopisko nawet nie marzył, że se kiedykolwiek w życiu helikopterem pofruwa, a tak, już to zaliczył i to zupełnie za darmo.

   • Chichotnik obywatelski

    Przepraszam zapomniałem dodać obowiązkowej formułki: „Każdemu się może przydarzyć (fruwanie), mnie i mojej rodzinie też”. Oczywiście o tym napiszę, pod warunkiem, że wyląduję, a nie spadnę.

    • Jak ładnie ustawił po zdarzeniu Hondę Crv na ławeczce. Lublin 112 zanim przepiszecie zapoznajcie sie z tym co piszecie zeby nie jeździć hondami crv na dwóch kołach.

     • Dyrdymałko prasowy

      „Nje nerwuj sja”, Błociażu – pani/pan Redaktor/a tak się śpieszył/a z opublikowaniem, że nawet nie pomyślał o przeczytaniu tego co przed chwila napisał – nacisnął/ęła enter i poszłooo.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo