690 680 960

Biłgoraj: Kto widział Luizę Margol?

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginioną 16-letnią Luiza Margol z miejscowości Kolonia Sól. Nastolatka w dniu 15.08.2014 r. około godz. 15.00 opuściła miejsce zamieszkania i oddaliła się w nieznanym kierunku.

Nastolatka ma około około 170 cm i około 50 kg wagi, jest szczupłej budowy ciała, włosach blond do ramion. Brak informacji dot. ubioru w dniu zaginięcia. W sierpniu b.r. 16-latka kilkakrotnie uciekała z domu.

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju apeluje do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu miejsca przebywania zaginionej 16-latki, o niezwłoczny kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 997 lub 112.

2014-08-22 09:23:23
(fot. Policja Biłgoraj)

9 komentarzy

 1. Jakbym chciał skrzywdzić dziecko do końca życia też bym nazwał Luiza czy Aldona…

  • Marysia - nie zawsze dziewica

   Wszystko jest kwestią gustu Jaśku. Ja te imiona lubię chociaż osoby je posiadające, niekoniecznie.
   😀

 2. Wybaczcie ale po twarzy widać że grzeczne dziecko to to nie jest.Pewnie ma odpowiednie towarzystwo.

 3. Ludzie, nawet jej nie znacie, jej życia, a już oceniacie! Znacie taką mądrość życiową: nie sądź książki po okładce? Nie wspominając już o nie sądźcie a nie będziecie sądzeni. Aldona to bardzo ładne imię, tak jak Luiza, Aniela czy każde inne. Jan też niektórym się źle kojarzy, więc po co te puste słowa… Lepiej się skupić na tym czy ktoś ją widział i jak jej pomóc i DLACZEGO ucieka z domu??? Z normalnego domu raczej się nie ucieka. Trzeba mieć dobry powód.

  • Pandoro – nie zgodzę się z Twoim ostatnim zdaniem, .że do ucieczki z domu trzeba mieć poważny powód. Dla niezrównoważonej, a wg. ostatniej mody, bezstresowo i roszczeniowo wychowanej małolaty, każdy powód jest dobry do „gigantu”. Wystarczy, że ją np. ****** zaswędzi.

   • Nie mówiłam, że :poważny, ale że „dobry” powód, w domyśle „do ucieczki”. poza tym najczęściej takie osoby, które uciekły, ocenia się szablonowo: najczęściej, to albo ją „zaswędzi”, albo „patologia”. Często sytuacje są bardziej złożone. Owszem, pewnie podstawą do takiej oceny jest dużo przypadków wakacyjnej miłości czy rodzinnego braku miłości, jednak generalizowanie uważam za błędne. Może i powinnam należeć do kółka różańcowego, choć nie należę, uważam, że jeśli taka dziewczyna nie została uprowadzona, namówiona do ucieczki, skrzywdzona, jeśli uciekła z własnej woli lub z rozpaczy czy głupoty własnej, to i tak jest narażona na ogromne niebezpieczeństwo i należy jej szukać. W takich sytuacjach słyszę słowa piosenki Bukartyka „Małgocha”. Nie wszystko w życiu jest proste…

 4. Po Twoim komentarzu widać, że świetlana przyszłość przed Tobą.
  Już po chwilowym grymasie podczas fotografowania potrafisz sprecyzować osobowość człowieka.
  Koniecznie zgłoś się do parafialnego kółka różańcowego.

  • Chyba nie zdajesz sobie sprawy ile można powiedzieć o kimś, nawet na podstawie jednej fotografii…

 5. Już trzeci dzień jak „opuściła” i „oddaliła się” – są jakiś wieści, czy „przydaliła” się z tego oddalenia?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie