690 680 960

Bez uprawnień wsiadł za kierownicę audi. Potrącił rowerzystę

Wczoraj w Biłgoraju doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. Poszkodowany cyklista trafił do szpitala, sprawca zdarzenia wsiadł za kierownicę audi, pomimo braku uprawnień.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 17:30 na ul. Zamojskiej w Biłgoraju. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem rowerzysty.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący pojazdem marki Audi 35-latek z gminy Biłgoraj, wyjeżdżając z posesji nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście i doprowadził do zderzenia. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował poszkodowanego 35-letniego cyklistę do szpitala.

Jak się okazało, 35-latek wsiadł za kierownicę samochodu nie posiadając uprawnień. Kierowca jednośladu jechał ścieżką rowerową. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Biłgorajscy policjanci ustalają wszystkie szczegóły i okoliczności wypadku.

(fot. Policja Biłgoraj)

7 komentarzy

 1. Moje przepowiednie się sprawdzają.
  Co jeżeli kierujący samochodem (bez prawa jazdy) zderzy się z rowerzystą posiadającym prawo jazdy? Też rowerofoby będą krzyczeć, że to wina braku prawa jazdy u pedalarzy?

  • Jak to był twój przecudowny pieszy który zna przepisy… postanowił wsiąść w auto bo go nogi bolały

 2. Niektórzy mają ból d*y bo samochodowiec na ścieżce rowerowej jest prawie tak chamski jak rowerzysta na chodniku. A które zjawisko jest częstrze? No które?

 3. franiu ty się lecz,masz nieźle zryty beret!!!

  • czy ktoś podejmie się tego leczenia. To jest nieuleczalne a może doprowadzić do głębokiej depresji każdego lekarza

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas