Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Będzie nowe połączenie z lubelskiego lotniska. Liniami Small Planet polecimy do Hiszpanii

Jeszcze w tym roku uruchomiony zostanie nowy kierunek z lubelskiego lotniska. Pasażerowie będą mogli polecieć do Barcelony. Połączenie będzie obsługiwał znany z lotów wakacyjnych przewoźnik.

Linie lotnicze Small Planet ogłosiły nowe połączenie z Portu Lotniczego Lublin. Od 29 grudnia 2016 roku z Lublina będzie można polecieć do Hiszpanii. Rejsy do lotniska w Barcelonie będą odbywały się dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele. Wyjątkiem będą dni 1 i 8 stycznia, kiedy połączenie nie będzie realizowane. Rejsy będą obsługiwane będzie przez samolot Airbus A320.

Samolot do Barcelony z Portu Lotniczego Lublin wystartuje w czwartki o godzinie 16:30 i w niedzielę o godzinie 17:30. W Hiszpanii pasażerowie wylądują odpowiednio o godzinie 19:25 w czwartki i 20:25 w niedzielę. Loty powrotne z Barcelony przewidziane są̨ na godzinę̨ 20:15 w czwartki i 21:15 w niedziele. Lądowanie na lotnisku w Świdniku zaplanowano o 23:10 w czwartki i 00:10 w poniedziałek.

– Krok po kroku rozwijamy i modyfikujemy siatkę połączeń z Lublina bazując na sygnałach, które otrzymujemy od naszych pasażerów i biur podróży. Jestem przekonany, że nowe połączenie do stolicy Katalonii spotka się z zainteresowaniem osób, dla których Barcelona będzie celem turystycznym, jak i biznesowym – mówi Krzysztof Wójtowicz prezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin SA.

– Bardzo cieszymy się ze współpracy z Portem Lotniczym Lublin oraz z możliwością wspólnego rozwoju siatki połączeń. Uważamy, że nowe połączenie obsługiwane komfortowymi samolotami wyposażonymi w nowe fotele Recaro oraz system rozrywki pokładowej będzie docenione przez pasażerów. Jest to pierwsze połączenie Small Planet Airlines dostępne w 3 klasach rezerwacyjnych w tym w klasie Premium oferującej najwyższą jakość obsługi porównywalną z klasą biznes u przewoźników tradycyjnych – dodał Jarosław Jeschke CEO Small Planet.

Bilety w sprzedaży mają się pojawić jeszcze w tym tygodniu.

(fot. Krzysiek Wiśniewski)
2016-08-17 10:43:52

12 komentarzy

 1. a kiedy do Kopenhagi ??

 2. anty small planet

  Do tych godzin dodajcie min. 24 opóżnienia

  • Chyba Twojego w rozwoju. Jeszcze nie ma A Ty już swoje zgorzkniale smutki wylewamy.

   • Ale anty ma rację – poczytaj doniesienia o opóźnieniach i odwołanych lotach wakacyjnych. 99% to czartery obsługiwane przez Small Planet.

    • Poczekajmy i zobaczymy… nie można oceniać czegoś czego jeszcze nie ma. Kto wie jaki kontrakt podpisali ?

     • anty small planet

      Anty przeżył z nimi kilkanaście lotów i 90% była opóźniona do 24h! Więc mareczku wroc do swojego marketu i wykladaj spokojnie towar zamiast się pienic!

 3. dzisiaj otwieramy a za miesiąc zamykamy , bo kto bedzie tam latał ,

 4. A może by tak Hamburg lub Bremen 😉

 5. Kiedy do Birmingham !?

Z kraju