Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Będą spore utrudnienia na skrzyżowaniu Solidarności i Sikorskiego. Wprowadzone zostaną objazdy

Przez dwie najbliższe noce część kierowców korzystających ze skrzyżowania al. Sikorskiego i Solidarności będzie musiała kierować się na objazdy. Inaczej pojedzie też komunikacja miejska.

W nocy z czwartku na piątek oraz w nocy z piątku na sobotę, pracownicy wykonawcy zajmującego się przebudową skrzyżowania al. Sikorskiego i Solidarności w Lublinie, będą rozbierać szalunki pod powstałą tam estakadą. Z tego powodu, musi zostać wprowadzona nowa organizacja ruchu. To w związku z tym, że podczas prac konieczne jest wstrzymanie ruchu pod estakadą.

Kierowcy jadący al. Kraśnicką na rondzie Honorowych Krwiodawców napotkają patrol funkcjonariuszy Ruchu Drogowego, którzy cały ruch będą kierować objazdem przez al. Warszawską. Następnie kierowcy z wiaduktu będą mogli pojechać bądź w kierunku centrum, jak też w stronę Warszawy. Podobne rozwiązanie dotyczy kierowców, jadących od strony Zamku w kierunku Kraśnika. Zostaną skierowani prosto, a następnie będą musieli wjechać na wiadukt w ciągu al. Warszawskiej, skąd dojadą już do ronda Honorowych Krwiodawców.

Taka organizacja ruchu zostanie wprowadzona od godziny 23 i potrwa do 5 rano. Kierowcy jadący na wprost, czyli w ciągu al. Solidarności czy też od strony Warszawy a skręcający w kierunku Kraśnika poruszać się będą tak jak jak dotychczas. Jak informuje Justyna Góźdź z lubelskiego ZTM wszystkie kursy linii nocnej N3 zostaną skierowane na objazd w obu kierunkach. Autobusy pojada ulicami: …- Willowa – Gen. Ducha – al. Solidarności – al. Warszawska – Al. Racławickie. W związku z tym nie będą obsługiwane przystanki: Sikorskiego 01 i 02, Popiełuszki 01 i 02 oraz Rondo Krwiodawców 01.

(fot. lublin112)
2016-12-08 18:02:47

7 komentarzy

 1. Tylko znaków niech nie zabierają bo jeszcze ktoś pojedzie tym nowym wiaduktem.

 2. Jakby nie mogli poczekać do piątku aż wylot obwodnicy na kraśnik otworzą

  • A jak nie otworzą? Odwilż, popadało, a nóż się zapadnie jak poprzednia przed otwarciem i co wtedy?

  • Od 23 do 5 Lublin jest prawie pusty więc nie ma co przeżywać. Wykonawca musi się trzymać terminów żeby nie płacić kar

 3. A można prosić o dokładniejsze info w kwestii „w nocy z czwartku na piątek i w nocy z piątku na sobotę”. Chodzi mi konkretnie o przedział godzinowy tych prac związanych z rozbiórką szalunków. Z góry dzięki 🙂

  • Chyba nie przeczytałeś do końca… ale proszę bardzo: pierwsze zdanie trzeciego akapitu albo post @arek z 21:42.
   Pozdrawiam 😉

   PS: z okna widzę że roboty już trwają a z Sikorskiego już nic nie zjeżdża.

 4. jest na sali Danka? no to Dance techno

  Robią w dzień – źle, robią w nocy – źle. Umieta coś poza narzekaniem? 😀

Wiadomości z info112