Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Trzy auta skradziono w ostatnich dniach w naszym regionie. Forda udało się odzyskać

Podczas patrolu zauważyli auto, o którym na odprawie dostali informację, że został skradziony. Pojazd wrócił już do właściciela.

W przeciągu ostatnich kilku dni, w naszym regionie skradzione zostały trzy samochody: Dwa Fordy S-Max w Lublinie oraz Suzuki Vitara w Biłgoraju. Informacja o tym, trafiła do każdego policjanta w województwie. Funkcjonariusze na odprawach otrzymali m.in. marki skradzionych aut, ich nr rejestracyjne oraz kolory.

W niedzielę po południu na jeden ze skradzionych samochodów dostrzegli funkcjonariusze z Ryk. – Policjanci ryckiej prewencji patrolowali ulice miasta. Kontrolowali właśnie teren jednego z osiedli i znajdujących się na nim parkingów. Ich uwagę zwrócił biały van forda na obcych numerach rejestracyjnych zaparkowany między innymi pojazdami. Policjanci posiadali wiedzę na temat takiego właśnie pojazdu skradzionego dzień wcześniej na terenie Lublina – wyjaśnia Jacek Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Rykach.

Po sprawdzeniu numerów rejestracyjnych forda okazało się, że jest to właśnie skradzione w Lublinie auto. Pojazd został zabezpieczony i po wykonaniu niezbędnych czynności w tym zebraniu pozostawionych w nim śladów, został zwrócony właścicielowi. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)
2017-05-15 13:23:15

4 komentarze

 1. Oj pany dyskretnie trzeba było .pluskwę pod zderzak z gps albo obserwację i do dziupli byście doszli — zero profesjonalizmu.

  • To tylko Rycka policja nie ma co wymagać 😛

  • i tym sposobem odzyskaliby drugiego forda, bo to raczej nie zbieg okoliczności, że zniknęły na raz.
   Z drugiej strony, jakby coś poszło nie tak, to wytłumacz właścicielowi pierwszego forda, że go znaleźli i stracili rugi raz.
   btw. to fordy też kradną?!

 2. jakby niby policjanty nie wiedziały gdzie szukać… dobrze wiedzą tylko co by zrobili gdyby wszystkich przestępców wyłapali? Pewnie chłopaki rąbneli wóz i coś było nie tak więc oddali policjantom żeby mieli wyniki a drugi już sie nadawał i drugiego błędu chłopaki nie popełnili

Z kraju

Polityka i społeczeństwo