Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Auta rozbite, utrudnienia w ruchu i nie działa sygnalizacja świetlna (zdjęcia)

W niedzielę po południu doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ul. Wojtasa z ul. Choiny i ul. Zelwerowicza. Na miejscu pracują policjanci, są utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 15.00 na skrzyżowaniu ul. Wojtasa z ul. Choiny i ul. Zelwerowicza. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch pojazdów. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ratownicy na miejscu zastali uszkodzonego renaulta oraz opla. Jak nam przekazano w zderzeniu pojazdów ucierpiała co najmniej jedna osoba. Obecnie w rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu, skrzyżowanie jest częściowo zablokowane. Co więcej, nie działa na nim sygnalizacja świetlna.

Obecnie policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia okoliczności wypadku. Problemy z przejazdem mogą potrwać do godziny 16.30.

Zdjęcia: nadesłane Małgorzata

30 komentarzy

  1. W końcu nie ma tam korków 😉

  2. Ulice w Lublinie w tragicznym stanie

  3. Lipa to będzie dopiero jutro jak mróz poniżej -10 ma być to sól już nie pomoże

  4. Super odśnieżona droga. Brawo drogowcy teraz powinni oni za naprawe płacić.

    • Może niech jeszcze za meble im zapłacą…? Do czego to doszło, że na tak banalnym skrzyżowaniu wyposażonym w sygnalizację, są takie głupie dzwony?

  5. Policjanci to powinni sie udać do miejsca gdzie są ludzie odpowiedzialni za utrzymanie dróg i tam powinni wypisywać mandaty a nie gnębią na drogach bogu ducha winne ofiary ich niekompetencji

  6. w tym mieście nigdy nie działała jak trzeba stoją żeby światełkami migać i się zatrzymywać na każdym skrzyżowaniu

  7. Szok… dziś rano o 4:00 było -12⁰C a drogi mokre… przecież toż to sama sól w płynie… lakiernik to kocha 😉

  8. jak mnie męczą te nazwy dróg, do dysa, wojtasa, zelwerowicza – ładny kawałek drogi się tam zrobił, ba takiej małej obwodnicy więc niech już ma toto jedną nazwę zaczynając od zbożowej kończąc na spółdzielczości pracy

Dodaj komentarz