Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Audi wypadło z drogi, pasażerka trafiła do szpitala

W niedzielę po południu w miejscowości Putnowice Wielkie pojazd osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się w rowie. Do szpitala z obrażenia ciała trafiła pasażerka.

Do wypadku doszło w niedzielę po południu w miejscowości Putnowice Wielkie w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały informację, z której wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się w rowie.

Policjanci interweniujący na miejscu zdarzenia ustalili wstępnie, że kierująca samochodem osobowym marki Audi 20-letnia mieszkanka gminy Wojsławice na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu. W wyniku tego 17-letnia pasażerka pojazdu doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że kierująca pojazdem była trzeźwa. Policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Chełm)

5 komentarzy

  1. Ma problemy z kierowaniem pojazdem, przepisów nie przestrzega, powoduje wypadki, ale przynajmniej nie przechodzi na czerwonym.
    Swoją droga. Czekam na artykuł z filmikiem o przejeździe na czerwonym, niezatrzymaniu się przy zielonej strzałce albo choćby o jeździe rowerem po chodniku, żeby nie było, że czepiam się tylko kierowców.

    • Choć nie. Właściwszy byłby filmik z sytuacją, w której kierujący pojazdem (może być to rower, samochód osobowy, autobus – obojętne), który zatrzymuje się przy sygnale żółtym, bo ten kolor również zabrania wjazdu za sygnalizator.

  2. Dla mnie i dla niego to jest piękna wiadomość.

  3. Pasażerka zapewne nie wiedziała że pasy się zapina…

  4. Pisała SMS ….???? i straciła panowanie…..

Z kraju

Polityka i społeczeństwo