Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

Audi wpadło do rowu. Kierowca wziął siatkę z zakupami i chwiejnym krokiem poszedł dalej (foto)

Na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, audi wpadło do rowu. Kierowca oddalił się pieszo, jednak nie zdołał ujść daleko. Okazało się, że był pijany.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 10.30 na ul. Centralnej w Niemcach. Na drodze wojewódzkiej nr 828 Niemce – Jawidz samochód osobowy wpadł do rowu.

Jak wynika z relacji świadków, kierujący audi mężczyzna na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto wypadło z drogi i zatrzymało się w rowie.

Kierowca wysiał z samochodu, zabrał ze sobą siatkę z zakupami i w dalszą drogę ruszył pieszo oddalając się chwiejnym krokiem. O wszystkim zaalarmowana została policja.

Funkcjonariusze niebawem zatrzymali mężczyznę. Badanie alkomatem wykazało, że 43-latek miał 2 promile alkoholu w organizmie. Jak wytrzeźwieje usłyszy zarzuty. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

15 komentarzy

  1. Co było w siatce ?

  2. No i co w tym takiego niezwykłego? Normalny dzień, jak co dzień dla kierującego aŁdi.

  3. Jedna oferma w aŁdi wjechała do rowu, a setka innych przejechała mieszcząc się na jezdni. Mniejsza nawet z tym, kto z jakim stężeniem. Jeżeli PiS chce większej frekwencji, to niech oligarchowie typu Obajtek zasponsorują połówkę dla każdego kto „dobrze” zagłosuje.

  4. Ważne że wzial siatkę z flaszką

  5. Nie ma gorszego obciachu niż AUDI!

  6. Niestety. Oprócz tego, że kierowca był pijany, pozostałe fakty są jak zwykle mocno naciągnięte przez media. Trzeba koloryzować jak zawsze.

    • Wszystkie szczegóły dotyczące poszczególnych interwencji są ustalane u służb, które biorą w nich udział. W tym przypadku informacje o zdarzeniu przekazała policja.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport