Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Audi uderzyło w drzewo i dachowało. Zginęli dwaj bracia w wieku 16 i 20 lat

Tragiczny wypadek w Biszczy w powiecie biłgorajskim. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z drzewem zginęły dwie osoby, trzecia jest w ciężkim stanie.

Do wypadku doszło w poniedziałek kilka minut przed godziną 17 w miejscowości Biszcza w powiecie biłgorajskim. Na lokalnej drodze samochód osobowy uderzył w drzewo i dachował. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, autem podróżowało trzech młodych mężczyzn. Z nieustalonych jeszcze przyczyn, kierowca audi A4 stracił panowanie nad pojazdem. Rozpędzone auto zjechało na pobocze po czym z impetem uderzyło w drzewo a następnie dachowało.

Pomimo szybko udzielonej pomocy, nie udało się uratować dwóch osób. Zmarły one w wyniku ciężkich obrażeń ciała. Byli to dwaj bracia z gminy Biszcza w wieku 16 i 20 lat. Trzeciego z mężczyzn z wraku auta musieli uwalniać strażacy wykorzystując specjalistyczny sprzęt ratownictwa drogowego.

Poszkodowany 21-latek z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny tego tragicznego wypadku.


Wyświetl większą mapę

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-01-02 20:00:52

60 komentarzy

  1. dobrze że to tylko drzewo a nie np. piesi na poboczu czy jadący z naprzeciwka samochód – tak się kończy bezmyślność na drodze i brak myślenia o sobie i innych

  2. Napiszcie po polsku , że pijany bandzior zabił dwóch swoich kolegów.

  3. Najwięcej się wypowiadają osoby, które niewiedzą jak to się stało i nie znają tych o to chłopaków. Serce się kraja jak czytam co wypisujecie. Chłopaki spoczywajcie w pokoju (*).

  4. jak mieli na imię ?

  5. Typowe audi..

  6. Niestety droga była prosta…. kierowca nie tyle młody (21 lat to już dojrzały mężczyzna) ale przede wszystkim PIJANY (ok 1 promil).
    Wielki ból i smutek dla rodziców. Czy ich jedyni synowie ?
    Kiedy i gdzie pogrzeb.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo