690 680 960

Audi dachowało w przydrożnym rowie, trzy osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

W sobotę nad ranem w miejscowości Piotrków Pierwszy doszło do dachowania pojazdu osobowego. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały poszkodowane i przetransportowano je do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 4 w miejscowości Piotrków Pierwszy w powiecie lubelskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego w przydrożnym rowie.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna kierujący samochodem marki Audi zasnął za kierownicą, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał z drogi i dachował w przydrożnym rowie.

W wyniku wypadku trzy młode osoby zostały poszkodowane. Dwóch mężczyzn i kobietę przetransportowano do szpitala w Lublinie. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności dachowania pojazdu. Przez kilkadziesiąt minut w miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. nadesłane)

11 komentarzy

 1. Zasypać rowy

 2. Pan Solejuk (czat prosto z ławeczki w "Ranczu")

  „…stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał z drogi i dachował w przydrożnym rowie” – jest wina, jest natychmiastowa kara.
  To mnie sie, natychmiast podoba sie !!!

 3. Kolejna ałdica wycofana z wyścigu. Zrobiło się bezpieczniej.

 4. Gdzie był fachowiec od katalizatorów?? Jak auto leźało na plecach??

 5. Piotrków, to chyba na prostym odcinku drogi z ograniczeniem do 50 km/h a nawet w okolicy szkoły do 40.Zdolniacha ze hej !

 6. co tu dużo mówić 4 zera i piąte za kierownicą :]

 7. Najlepiej komentować nie znając całej sytuacji, chwila nie uwagi i wypadek gotowy, aby poszkodowani szybko wrócili do zdrowia

 8. Najlepiej komentować nie znając prawdy i nie wiedzą że kierowca zasnął niby za kierownicą przez problemy przez ciśnienie

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas