Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Spółdzielczości Pracy: Uciekł po kolizji. Kto widział zderzenie toyoty z bmw?

Nasza Czytelniczka poszukuje świadków kolizji do jakiej doszło na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Chwilę po zdarzeniu sprawca uciekł, ale wrócił po tablicę rejestracyjną, po czym znowu uciekł gubiąc dokumenty.

Według relacji Czytelniczki do zdarzenia doszło 10 marca tego roku około godziny 17:45 na al. Spółdzielczości Pracy, w rejonie budowy marketu IKEA.

– Zostałam uderzona w tył auta marki BMW 520 kolor grafitowy. Sprawca zbiegł z miejsca kolizji samochodem marki Toyota Corolla kolor srebrny. W czasie oczekiwania na policję po okołu 10 minutach sprawca wrócił pieszo na miejsce zdarzenia i podbiegając zabrał swoją tablicę rejestracyjną, która znajdowała się na jezdni. Uciekając zgubił swoje dokumenty do których się nie przyznaje na policji – opisuje zdarzenie nasza Czytelniczka.

Był to szczupły, wysoki mężczyzna, ubrany w kurtkę koloru rudego oraz jasne jeansy, miał kaptur na głowie.

Prosimy o pomoc osoby, które widziały zdarzenie. W tej sprawie należy kontaktować się z policją pod nr telefonu 997.

2017-04-21 21:16:32
(fot. ilustr. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. Nie rozumiem. To jak zgubil dokumenty i tablice to jaki problem w jego ujęciu ? 🙂

  • już go ujęli, ale zeznał że dokumenty zgubił w innym miejscu i nie ma pojęcia jak się tam znalazły, Poza tym zeznał, że nie mógł wtedy prowadzić samochodu bo ma zabrane już dawno prawo jazdy i w tym dniu był pijany..

  • Taki ze został ujęty jak wynika z treści ale sie nie przyznaje

 2. Może gość ma na nazwisko Grimm.
  Pamiętam taka familie bardzo dobre bajki tworzyła.
  A to że zabrali mu kwity i był zasłabnięty wcale nie oznacza ze właśnie dlatego najechał na Kobitę a później zbiegł przed ręką sprawiedliwości.

 3. Szkoda , że w sprawie zabrakło komentarza policji.W opisanym zdarzeniu ważne jest kto znalazł dokumenty potencjalnego sprawcy. Jeżeli nie była to kobieta poszkodowana w kolizji a opis sprawcy zgadzał się z danymi z dowodu to sprawa nie powinna być dyskusyjna. Jeżeli kolizja miała miejsce gdzieś w pobliżu salonu Mercedes to mają tam przynajmniej jedną kamerę obrotową, jeżeli działa to być może obejmuje fragment Al. Spółdzielczości Pracy.

Z kraju

Sport