690 680 960

Al. Solidarności: Laweta z ciągnikiem siodłowym utknęła pod nowo budowanym wiaduktem

We wtorek wieczorem w rejonie przebudowy skrzyżowania al. Sikorskiego z al. Solidarności doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Pod nowo budowanym wiaduktem utknęła laweta przewożąca ciągnik siodłowy.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 20. Od Czytelników otrzymaliśmy informację o tworzącym się dużym korku w rejonie przebudowy skrzyżowania al. Sikorskiego z al. Solidarności i ul. Ducha. Jak się okazało korek spowodowała unieruchomiona, pod nowo budowanym wiaduktem, laweta przewożąca ciągnik siodłowy. Kierowca jadąc od strony Rzeszowa, wjechał pod wiadukt i zahaczył o przęsła dachem ciągnika.

Jak relacjonował nasz Czytelnik kierowca musiał zdemontować owiewkę znajdującą się na dachu przewożonego pojazdu, tak aby bez problemu przejechać pod wiaduktem. Cała operacja spowodowała, że w rejonie zdarzenia utworzyły się spore korki.

2016-11-22 23:10:42
(fot. Nadesłane Damian)

20 komentarzy

 1. Co za Janusz! Zapomnial że trucka wiózł…

 2. Jakoś znaków o maksymalnej wysokości nie widziałem, oświetlenia i właściwego oznakowania – BRAK – ta cała budowa (wykonawca) jedno wielkie nieporozumienie – no ale wyłonili w przetargu najtańszego !!

 3. to dlaczego oni budują taki niski wiadukt w dzisiejszych czasach? jaki zaściankiewicz to projektował?

  • Specjalnie zeby taki zasciankiewicz nie domyslal sie ze utknal pod rusztowaniem pod wiaduktem, ktoro duzo jest nizej. Naprawde durne sa niektore komentarze i spostrzezenia. Jeszcze pretesjonalne, bez podetaw wiedzy i domyslow

 4. Dokładnie tak jak ktoś napisał, dlaczego ten wiadukt jest taki niski???? Przecież ta trasa jezdzi mnóstwo tirow! To znaczy że podobnych przypadków będzie więcej.

 5. Od 1 Stycznia ma być całkowity zakaz wjazdu tirów do miasta , więc po co wyższy wiadukt ?

  • zakaz będzie dla tranzytu. Jak ktoś ma np firme w mieście, albo musi dowieźć towar jak np biedronka to jak to sobie wyobrażasz?

   • kolego będą dzwonic na psy ,ze cieżarowka jedzie a jest zakaz , czego tu się spodziewać
    pozdrawiam

  • Do edek…gowno widziales i gowno wiesz nie moga wprowadzic zakazu wjazdu to nie zgodne z prawem,jedynie zakaz tranzytu gdzie jestem za lub tonaz masy rzeczywistej np 15 lub 20 ton gdzie nie dotyczylo by to dojazdu docelowego…prosze aby sloiki i pseudo fachowcy nie udzielali sie nie znajac tematu

  • Edek a po to, że jeśli ma załadunek albo rozładunek na terenie miasta to ma prawo jeźdsić po całym Lublinie. Jakby ciezarowki nie miala prawa wjazdu do Lublina to byś na zakupy do Biedronki czy Tesco jeździł do Lubartowa bo u Was by nie mial kto towaru dowiezc Januszu jeden. Pomysl to nie boli 😉

 6. siema albo się nie ma

  sprawdzone info rozmawiałem z kierowcą wiózł ciężarówkę i pomyślał ze i wiadukt sobie przewiezie jutro przyjdą to się zdziwią ze go nie ma. a on sobie go sprzeda na skupie wiaduktów

 7. Ladies & Gentleman dla uściślenia to nie wiadukt a dwie estakady.

Kursy walut

 • USD 4.1964zł 0.07%
 • GBP 5.213zł 0.19%
 • EUR 4.4902zł 0.11%
 • CHF 4.6298zł 0.56%

Polub nas