Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Kraśnicka: Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu. Pasażer taksówki trafił do szpitala

W poniedziałek przed północą na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej z ul. Nałęczowską doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. W rejonie wypadku są spore utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed północą na skrzyżowaniu ul. Nałęczowskiej z al. Kraśnicką. Zderzyły się tam dwa pojazdu osobowe – skoda i rover. Jak ustaliliśmy na miejscu wypadku, kierujący autem marki Skoda wyjeżdżając w lewo z ul. Nałęczowskiej doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Rover poruszającym się prawym pasem ruchu w kierunku Kraśnika.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Do szpitala trafił mężczyzna ze skody, będący pasażerem taksówki (z powiatu buskiego).

W rejonie zdarzenia występują spore utrudnienia w ruchu. Nieprzejezdne są dwa pasy ruchu w kierunku Kraśnika i zablokowany wyjazd z ul. Nałęczowskiej w kierunku ul. Głębokiej. Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki, trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

2017-06-06 00:30:43
(fot. lublin112.pl, nadesłane Norbert)

7 komentarzy

  1. sałaciaż zawinił?

  2. Czy sałaciarz był trzeźwy?Często zdarza się,że koczujący na postojach taryfiarze dla zabicia czasu raczą się alkoholem

  3. On był z lsw czy lkr?

  4. Mam wrażenie, że ten sam dziadyga z taksówki zajechał mi wczoraj drogę na rondzie kiedy jechaliśmy Lubomelską. Protestują złotówy a ja myślę, że trzeba zacząć od sprawdzenia ich badań i stanu zdrowia bo aż czasem dziw bierze jak ledwo chodzi taki taksówkarz…

  5. Sa taksowkarze i taksowkarze. Naprawde niektorzy sa ok

Z kraju