Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Kraśnicka: Nocne zderzenie volkswagena z ciężarówką. Jedna osoba w szpitalu

Dzisiaj w nocy na al. Kraśnickiej w Lublinie zderzyły się dwa pojazdy. Kierujący osobowym volkswagenem wjechał wprost pod ciężarówkę.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 2:30 na al. Kraśnickiej w Lublinie. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, kierujący volkswagenem jadąc ulicą Głęboką, wjeżdżając na skrzyżowanie z al. Kraśnicką zignorował znaki drogowe i wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym w kierunku Kraśnika ciężarowym volvo. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Kierujący volkswagenem 33-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Podróżował sam. Kierowcy ciężarówki, obywatelowi Białorusi, nic się nie stało.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Jak tłumaczył sprawca wypadku, dopadła go senność i nie zauważył jadącej ciężarówki. W wyniku zderzenia przez blisko dwie godziny były utrudnienia w ruchu.

2015-05-02 10:55:02
(fot. lublin112.pl)

Autor: redakcja

9 komentarzy

 1. Wiklinowy nocnik

  zabrac prawko tumanowi… gdzie po nocy się szlaja …

 2. spac to w domu ……………..a tak po nr,rej. to jest obywatel Rosji…

  • Obywatel Białorusi kierował, ciągnik siodłowy z Rosji a naczepa z Ukrainy. Nie zawsze numery rejestracyjne auta wskazują skąd jest kierowca. Pozdr

 3. 2:20 jechałem tamtędy do roboty i juz było po zabiegu, aby vw na lawetę i cześć. Ale moze zegarki mi złe działają 😉

  • Źle Ci działają, o 2:35 jeszcze nawet szkło i plastik nie były zamiatane 🙂 Pozdrawiam

 4. Jak tłumaczył sprawca wypadku, dopadła go senność .Co to za tłumaczenie????Ciekawe jak by baraszkował z kobietą i usnął na libidzie , też by się tak tłumaczył jej????Myślę że gorzej by wyglądał niż ten volkswagenem .

 5. FIRMA z Litwy A kierowców mają i w niemczech.Jestem jednym z nich tylko teraz weekendowke krence