Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Kompozytorów Polskich: Seat uderzył w drzewo, jedna osoba trafiła do szpitala

W piątek przed południem na al. Kompozytorów Polskich doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Auto uderzyło bokiem w drzewo.

Do zdarzenia doszło w piątek przed południem w rejonie skrzyżowania al. Kompozytorów Polskich z ul. Elsnera. Kierujący seatem, jadąc w stronę ul. Koncertowej, nagle zjechał na pobocze a jego pojazd, na pasie zieleni, uderzył bokiem w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Mężczyzna kierujący seatem z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Jak ustaliliśmy prawdopodobną przyczyną zdarzenia był pojazd wyjeżdżający z ul. Elsnera. Osoby, z którymi rozmawialiśmy przekazały nam, że kierowca volkswagena wjechał na skrzyżowanie w momencie jak seat do niego dojeżdżał. Kierowca widząc ten manewr odruchowo skręcił, seat zahaczył o krawężnik co wybiło pojazd z toru jazdy. Następnie auto zjechało na pobocze uderzając tylnym bokiem w drzewo.

Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki. Nieprzejezdny jest jeden pas ruchu w kierunku ul. Koncertowej. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 13.

2014-11-07 12:29:17
(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Wjazd z Elsnera w Kompozytorów na jezdni w kierunku Koncertowej jest bezkolizyjny (samochody wjeżdżają na dodatkowy pas). Kierowca Seata niepotrzebnie się przestraszył.

  • Kiedyś tam był wyjazd bezkolizyjny, ale jakiś idiota pomyślał sobie po co? Zaorali pas asfaltu , wsadzili nowe krawężniki i posiali trawkę, teraz musisz się zatrzymać przed wyjazdem. Na dodatek jest duża gorsza widoczność w tym wypadku jak auta wyjeżdżają z Elsnera na Kompozytorów w stronę centrum. Tam się wiecznie leją, bo jedni są ślepi , a drudzy na Kompozytorów prostują rurę 🙁

 2. @mickey – bezkolizyjny jest dla osób skręcających z Elsnera w lewo. Dla skręcających w prawo jest znak ustąp pierwszeństwa i tam doszło do zdarzenia – z tego co widzę oba pojazdy na pasie w kierunku lidla

 3. Ile jeszcze musi tam byc wypadkow zeby tym sie zainterosowano ? Poprzedni byl w srode…

  • Zacznij używać głowy i mózgu jeżeli go posiadasz to nie będzie problemów.

   • Bardzo trafnie odpowiedziałaś (łeś), „ja”. Od myślenia co się robi trzeba zacząć, proszę szanownej „elundy”.

 4. bylem na miejscu debil idiota stary zgrzybialy facet z bialego vw passata wyjechal przed sama maske seatowi. Gdyby seat nie uciekal zabil by tego debili z pasata ktory wymusil. Dostal by dziadek prosto w swoje drzwi i bylo gorzej. Dobrze ze kierujacy seatem mial refleks i zdazyl uciec

 5. Ja bym walił w samochód zawsze to lepiej w auto niż twarde drzewo . Nie wspomnę o ubezpieczeniu ….

  • Mimo wszystko lepiej nie przywalić w nic. Po remoncie drogi i likwidacji pasa do włączania się do ruchu (który i tak nie spełniał swojej funkcji, bo był zawsze zastawiony przez parkujące auta – wtf?) miałem identyczną sytuację: jechałem prawym pasem Kompozytorów, a z prawej z Elsnera wyjechał mi na pełnym gazie inny samochód. Tuż przed nim odbiłem na lewy pas – na szczęście był pusty – i nic się nikomu nie stało. Kierowca jadący wtedy za mną dogonił mnie potem na osiedlu i pogratulował refleksu… :-/

 6. dzisiaj po 18 kolejny wypadek w tym samym miejscu 🙂