Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

9-miesięczne dziecko pod opieką nietrzeźwych rodziców. Matka miała ponad 2,5 promila, ojciec ponad promil

Chełmscy policjanci zatrzymali rodziców 9-miesięcznego dziecka. Oboje podczas policyjnej interwencji byli nietrzeźwi. Wkrótce staną przed sądem.

Chełmscy policjanci w miniony weekend otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwych rodzicach zajmujących się 9-miesięcznym dzieckiem. Zgłoszenie pochodziło od pracownic opieki społecznej, które odwiedziły swoich podopiecznych w Chełmie.

Jak się okazało na miejscu, po przebadaniu alkomatem obojga rodziców, 34-letnia matka miała w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu, z kolei 57-letni ojciec ponad promil alkoholu w organizmie.

Mundurowi zatrzymali nietrzeźwych rodziców. Dziecku na szczęście nic się nie stało, po badaniach w szpitalu zostało przekazana pod opiekę personelu placówki opiekuńczo-wychowawczej.

Zatrzymani zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. Pijaństwo w Polsce to już plaga . Nie znam Polaka bez nałogów , sami lubiący wypić albo zapalić i oczywiście wiecznie bez kasy do 40 mieszkający z rodzicami . Teraz i kobiety zaczynają się staczać mając więcej czasu i pieniędzy (500+)

 2. Jerzy Gondol Znadwisły

  No to teraz wyobraźmy sobie ciąg dalszy…
  Matka Polka z ojcem Polakiem (prawdziwym), dostają do odsiadki chociaż połowę tego co im obiecuje KK…
  Bogu ducha winne dzieciątko ląduje w „bidulu”, albo tzw. rodzinie zastępczej…
  Ktoś podpowie co dalej ???

 3. Tak się bawi, tak się bawi pińcet plus

 4. Mopry dają.

 5. Do Jerzy Gondol Znadwisły

  Mopry dają.Zmienia się tylko odbiorca 500 plus

 6. Brawo pis,brawo pińcet!!!!!

Z kraju