690 680 960

9-latek na rowerze wjechał przed volkswagena, doszło do zderzenia. Chłopiec trafił do szpitala

W minioną sobotę w miejscowości Leśna Podlaska doszło do wypadku z udziałem 9-letniego chłopca jadącego rowerem. Chłopiec z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w minioną sobotę przed godz. 17 na ul. Łosickiej w Leśnej Podlaskiej w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem rowerzysty.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący rowerem 9-latek skręcając w lewo zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem osobowym marki Volkswagen. Chłopiec prawdopodobnie chcąc skręcić na teren jednej z posesji, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu.

Samochodem kierowała 46-letnia mieszkanka gminy Leśna Podlaska. W chwili zdarzenia kobieta była trzeźwa. W wyniku zderzenia chłopiec jadący jednośladem doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Biała Podlaska)

7 komentarzy

 1. uczcie swoje dzieci prawa ruchu drogowego,a nie tylko na fejsie siedzicie,ja swojego syna uczyłem

  • To, że dziecko wszystkiego nauczysz i wydaje Ci się, że to pojęło wcale nie oznacza, że dziecko zawsze zachowa się odpowiednio. Uczyć tak, wymagać także. Ale przenigdy nie można zakładać, że dziecko jest takim samym uczestnikiem ruchu jak dorosła osoba i, że zawsze zachowa się zgodnie z tym czego zostało nauczone.

 2. Nie ma to jak zakładać, że 9-latek na rowerze (czyli jeszcze za młody na wyrobienie Karty Rowerowej) będzie się stosował do przepisów ruchu drogowego.

  • ZAJMIJ SIE SWOIM DZIECKIEM,chociaż tobie strach jakies powierzyć

  • Założyła, że skoro porusza się po jezdni, to ma przynajmniej 10 lat. Ewidentne wymuszenie pierwszeństwa. Teraz trzeba ustalić, kto malca nie upilnował.

  • Franiu
   Skoro nie ma Karty Rowerowej i nie potrafi się poruszać po ulicy jakim prawem się tam znalazło?
   Pociągnąć do odpowiedzialności rodziców. Myślę ze sprawa w Sadzie Rodzinnym nauczy ich rozumu.
   I jeszcze pieniążki na rękę bogu ducha winnej kobiecie kierującej Volkswagenem jeżeli auto zostało chociaż zarysowane.

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas