Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

83-latek wyjechał hyundaiem przed jadący z naprzeciwka radiowóz. Doprowadził do wypadku (zdjęcia)

Wypadek z udziałem radiowozu na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala. Na miejscu trwają czynności wyjaśniające. Występują utrudnienia w ruchu, zablokowane są dwa pasy jezdni.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 16:30 na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Frezerów zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i radiowóz policji. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz funkcjonariusze drogówki.

Jak wstępnie ustalono, kierujący hyundaiem starszy mężczyzna wykonywał manewr skrętu w lewo, w kierunku ogrodów działkowych. Nie zachował jednak ostrożności i doprowadził do zderzenia z radiowozem, który poruszał się ul. Mełgiewską w kierunku centrum.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. 83-letniego kierowcę hyundaia przetransportowano do szpitala. Funkcjonariuszom nic się nie stało. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu, zablokowane są dwa pasy jezdni w kierunku centrum.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Tomasz, Michał – DZIĘKUJEMY!)

24 komentarze

  1. Licznik dziadziowi sprawdżcie ,jak cofniety o 5 tys to do paki ,niech pozna ręke sprawiedliwosci

  2. Kierujący radiowozem nie zachował szczególnej ostrożności

  3. bimmer skończył się razem z ukochaną

  4. Widzę na ulicach jak stare dziady jeżdżą, 65 skończone i powinno być zabrane prawko, jeżdżę i samochodem i motocyklem i kilka razy dziadyga mi wyjechał że musiałem ostro hamować. Dodam że nie jestem młodym kierowca mam ponad 20lat prawko.