Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

70-latek pobił swoją 93-letnią matkę. Mężczyzna trafił do aresztu

Radzyńscy policjanci zatrzymali 70-letniego mieszkańca gminy Komarówka Podlaska. Jak ustalili mundurowi mężczyzna znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją 93-letnią matką. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu policjanci z Radzynia Podlaskiego otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej w jednej z miejscowości na terenie gminy Komarówka Podlaska.

Na miejsce skierowany został patrol policji, który potwierdził zgłoszenie. Mundurowi na miejscu ustalili, że 70-letni mężczyzna będąc pod działaniem alkoholu pobił swoją matkę, wyzywał ją słowami wulgarnymi oraz groził pozbawieniem życia.

70-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty znęcania się nad matką. Sąd na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec sprawcy tymczasowy areszt. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi za kratkami. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

5 komentarzy

  1. Krewki gówniarz. Oby w więzieniu dostał za swoje.

  2. ciekawe kto jej tera miche z zarciem poda?może rydz z torunia ?

  3. Pewnie kazała mu wrócić przed 22 do domu.

  4. Efekt wychowania bezstresowego.