Piątek, 21 czerwca 202421/06/2024
690 680 960
690 680 960

61-latek miał narkotyki i nielegalne papierosy. Teraz ma spore problemy (zdjęcia)

Bialscy policjanci zatrzymali 61-latka, który posiadał substancje psychotropowe i środki odurzające. Całość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 400 porcji dealerskich narkotyków. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Przed minionym weekendem policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu uzyskali informację, z której wynikało, że 61-letni mieszkaniec Siedlec, w miejscu swojego zamieszkania posiada narkotyki. Mundurowi postanowili przeszukać mieszkanie mężczyzny.

– Podczas wspólnych działań z bialskimi kryminalnymi, weszli do wytypowanego mieszkania i potwierdzili posiadane informacje. Policjanci ujawnili plastyczną masę, kryształki, zbryloną substancję oraz tabletki. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że są to środki odurzające i substancje psychotropowe w postaci: amfetaminy, mefedronu, tabletek extazy oraz haszyszu – informuje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Zabezpieczone narkotyki wystarczyłyby do sporządzenia łącznie ponad 400 porcji dealerskich.

– Mężczyzna został zatrzymany, natomiast nielegalne środki zostały zabezpieczone. Podczas prowadzonych czynności policjanci ujawnili też susz tytoniu, ponad 1000 sztuk papierosów oraz maszynkę do ich produkcji. Ustalamy wszystkie okoliczności sprawy. 61-latek usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Odpowiadał będzie również za udzielenie środka odurzającego oraz wytwarzanie wyrobów tytoniowych nie posiadając wymaganego wpisu do rejestru – dodaje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Wobec 61-latka zastosowany został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakaz opuszczania kraju.

61-latek miał narkotyki i nielegalne papierosy. Teraz ma spore problemy (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

61-latek miał narkotyki i nielegalne papierosy. Teraz ma spore problemy (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

2 komentarze

  1. Normalnie dziadek roku..Pewnie na własny użytek i kolegów. Ciekawe czy kiedy zajmuje się wnukami też ćpa..

  2. Brawo dla Policji! Kolejny insekt ze społeczeństwa usunięty, byle na jak najdłużej. Niszczą dzieci, młodzież, która jest jeszcze niedojrzała, czaaem naiwna I brak jej wiedzy o konsekwencjach dla organizmu… wiedział co mu grozi i teraz bez ulgi w sądzie! Nie żal mi handlarzy narkotyków tak jak pedofili. Jedni i drudzy niszczą zdrowie, życie młodych ludzi..!

Dodaj komentarz