Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

33. Balonowe Mistrzostwa Polski na zdjęciach naszego Czytelnika

We wtorek zakończyły się w Nałęczowie 33. Balonowe Mistrzostwa Polski. W trakcie imprezy rozgrywane były również Pre-Balonowe Mistrzostwa Świata Kobiet, 10 Balonowe Mistrzostwa Polski Kobiet oraz 12 Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar SPA Nałęczów i ML „Skrzydlata Polska”.

W zawodach bezkonkurencyjny okazał się Tomasz Filus, który zajął pierwsze miejsce w 33 Balonowych Mistrzostwa Polski, drugi był Witold Filus, zaś trzeci Mateusz Rękas.

Z kolei w 10 Balonowych Mistrzostwach Polski Kobiet jako pierwsza na podium stanęła Daria Dudkiewicz-Goławska, druga była Beata Choma, trzecie zaś Joanna Biederman.

12 Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar SPA Nałęczów i ML „Skrzydlata Polska” wygrał Tomasz Filus przed Witoldem Filusem i Mateuszem Rękasem.