690 680 960

2,5 kg suszu marihuany w stodole. Czarnorynkowa wartość narkotyku to niemal 100 tys. złotych (zdjęcia)

Puławscy kryminalni na jednej z posesji w gminie Garbów ujawnili znaczne ilości marihuany. Mundurowi zatrzymali właściciela narkotyku. 29-latek trafił na trzy miesiące do aresztu.

Policjanci z Puław posiadali informacje, że na jednej z posesji w gminie Garbów mogą znajdować się narkotyki. Mundurowi postanowili je potwierdzić i przeszukali budynki zajmowane przez 29-latka.

Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli blisko 2,5 kilograma suszu roślinnego. Badanie testerem potwierdziło, że jest to marihuana. Część suszu była spakowana, natomiast część suszyła się m.in. w siatkach na zabawki. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to prawie 100 tysięcy złotych.

Zatrzymany 29-latek trafił do policyjnego aresztu. W środę sąd zadecydował o trzymiesięcznym areszcie dla mężczyzny. Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii, mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Puławy)

10 komentarzy

 1. PiS powinien dawno to już oakcyzować były by dodatkowe pieniędzy na 500 coś tam 😉

 2. Do roboty darmozjadzie

 3. taka strata 🙁

 4. Buahhahahaha polska milicja kryminalna i ich siatki na zabawki hahahaha to jak mundurowy kiedyś mnie zapytał czy to liście marihuany się jara… Matoły bez podstawowej wiedzy. A zarzuty raz dwa ci postawią ? ziomek posiedzi z roczek i wyskoczy ?

 5. Co za matoły to wyliczają?? raz typa złapią z 200 gramami napiszą że 100000, innym razem złapią 2,5 kg tyle samo.
  inna sprawa że nasi sprawni Zomowcy wolą złapać typa z trawą niż łapać przestępców. mnie ryzykowne a statystyki i tak rosną. i najlepsze testy że oni pomagają w ten sposób jednemu czy 2. no tak nie ma to jak pomóc odpocząć z 3 lata.
  co do 1 komentarza, to tak masz racje pójdzie na to 500 coś tam co spłodziłeś żebys mógł pińcset wziąć,
  ale masz racje po co dać polakom jak można przyjaciołom z niemiec nie?? ciocia angela z wujem donaldem dumni będą.
  i tak kolorowy zwierzyniec zalegalizować bo oni są normalni, bo przecież 200000 lat temu zwierzęta też nie patrzyły na rasę, ale to zwykłych ludzi nazwą zacofancami. sieją zgorszenie dla dzieci to jest dobrze, ale jak człowiek chce siąść zapalić się i pośmiać to już jest przestępcą. brawo Wy. głosujcie Na PO będzie i kolorowo i multikulti bo ciotka angela będzie kazała inżynierów przyjąć

 6. Nie ma tu co komentować, żaden przestępca i żaden sukces

 7. Szkoda gościa,ale odchodząc trochę od tematu-Jak jeszcze jestem w stanie zrozumieć ściganie rolników,dilerów i cały łańcuch puszczania towaru w obieg(chociaż nie ma prawa działać no ale cóż…),tak ściganie użytkowników do dla mnie kompletna abstrakcja.Z jakiej racji można karać kogoś za to że robi określoną czynność ze swoim ciałem(w tym wypadku przyjmuje jakąś substancję psychoaktywną)przecież takie prawo jest po prostu łagodnie to ujmując absurdalne.Druga kwestia to wycinanie samosiejek np.akcja chyba sprzed paru tygodni w Ciechocinku.Policja wycięła 15 tys krzaków zwykłej konopii siewnej.Brawo.Ciekawe ile kosztowało to całe przedsięwzięcie.Ciekawe czy jak ktoś im powie że muchomor czerwony ma właściwości psychoaktywne to będą zbierać grzyby.

 8. Co za **** trzeba być…. Funkcjonariusze to za dużo powiedziane

 9. Siatki na zabawki?
  Hahahahahha większej głupoty nie słyszałem ?
  To typowe siatki do suszenia a nie na jakieś zabawki ?

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas