Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

23-latek odpowie za rozbój. Policjanci będą wnioskować o areszt

Lubelscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonał rozboju na mieszkańcu Lublina. Dzisiaj 23-latek trafi przed oblicze sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt.

W nocy 8 czerwca na jednym z przystanków na ul. Gospodarczej nieznany sprawca dokonał rozboju na mieszkańcu Lublina. Poszkodowany stracił telefon komórkowy.

Policjanci wczoraj zatrzymali sprawcę tego czynu. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Lublina. Młody mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Dzisiaj zostanie doprowadzony do sądu z wnioskiem Policji i Prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

23-latkowi za rozbój grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Młody mężczyzna był już w przeszłości karany za przestępstwa przeciwko mieniu.

(fot. Policja Lublin)

17 komentarzy

  1. O „to” dokonało rozboju ? Na kim ? Na dziecięciu kilkuletnim czy nachlanym w trupa kimającym gościu, przecież jak bym go pstryknął w oko to by na sorze wylądował. Jedynie przedłużenie ręki może całe zajście tłumaczyć bo na pewno nie groźny wygląd 😀

  2. Na kim ten gówniak dokonał rozboju, na gimnazjaliście ??? Od razu widać, że to półstrzalowiec

  3. Wary namiętne jak brzegi od nocnika. Będzie doustny !!!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo