222 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Polsce. Nie żyje 10 osób, w tym dwoje pacjentów ze szpitala w Puławach

W niedzielę po południu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 222 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w kraju. Nie żyje 10 osób, w tym 2 pacjentów ze szpitala w Puławach.

– Mamy 222 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem z województw: śląskiego (53), dolnośląskiego (48), mazowieckiego (46), pomorskiego (36), łódzkiego (19), małopolskiego (7), kujawsko-pomorskiego (4), opolskiego (2), podkarpackiego (2), zachodniopomorskiego (2), lubuskiego (1), świętokrzyskiego (1), podlaskiego (1) – poinformowało w niedzielę po południu Ministerstwo Zdrowia.

Dane dotyczące sytuacji wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2 na dn. 26 kwietnia 2020 r. na terenie województwa lubelskiego:

1. Liczba wszystkich osób hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem (nowych osób w ciągu ostatnich 24 godzin) – 106 (13)
2. Liczba osób aktualnie poddanych kwarantannie – 3369.
3. Liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym – 805.

Do dnia 26 kwietnia 2020 roku na terenie województwa lubelskiego potwierdzono badaniami laboratoryjnymi 350 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, odnotowano 147 ozdrowieńców i zarejestrowano 12 zgonów. Laboratoria działające na terenie województwa lubelskiego w ciągu ostatnich 24 godzin przebadały łącznie 276 osób.

– Z przykrością informujemy o śmierci 10 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 81-K Kędzierzyn-Koźle, 59-K i 90-M Puławy, 86-M Poznań, 68-M Bolesławiec, 92-M Koszalin, 82-K Szczecin, 72-M, 79-M i 65-M Radom. Większość osób miała choroby współistniejące Informujemy, że ze względu na zdublowany przez PSSE Radom zgon, usuwamy go z wykazu – przekazał resort zdrowia.

– W Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Puławach zmarły 2 osoby: 90-letni pacjent i 59-letnia pacjentka, z infekcją COVID-19 w przebiegu niewydolności wielonarządowej, z szeregiem chorób współistniejących – przekazała Magdalena Smolińska-Kornas z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie.

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 11617/535 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Sytuacja w woj. lubelskim

Sytuacja w Polsce

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

22 komentarze

 1. Czyli dzień jak co dzień , paru emerytów i rencistów mniej … a zdrowi ,młodzi w domach siedzą . Jak na świńską grypę umierali głównie młodzi i dzieci to cisza w mediach była a tu cały świat stoi przez ludzi którzy mają emerytury i renty i nie napędzają gospodarki , nie chodzą do pracy .Jeszcze nie słyszałam by ktoś ‚normalny ‚ zmarł . Nudzi mnie już ten temat , ciekawe kto na tym ugra najwięcej .

  • Najwięcej ugra lublin 112 na reklamach

  • Dokładnie
   Dziennnie normalnie w Polsce umiera ponad tysiąc osób. Od poczatku tej srandemii umarło 535 i to większość tych co i tak by umarła predzej czy później.
   Zobaczcie jak daliśmy się zniewolić, zaszczuć i zmanipulować mediom, rządom i wszystkim, którzy układają na nowo świat, gdzie niewolnictwo będzie normą.

   • Trza było rządowi zostawić wszystko od początku bez żadnych obostrzeń. Wtedy może tacy malkontenci jak ty byliby ukontentowani statystykami.

    Tylko pytanie… czy byłoby to 10x więcej… 20x czy też 30x…

    A może jeszcze więcej.

    Trudno… się mówi.

    Ale jeszcze nic straconego. Wirus ma to do siebie, że mutuje. Moze być jak z SARS przed 18. laty… a może być też gorzej. Tak naprawdę to gó***o wiemy o tym wirusie… 😛

   • Ty kropkowany myślisz że jestes nieśmiertelny i ty zaliczasz się do tych co piszesz ze umrą pozniej… Skąd wiesz?

  • M7,jeszvze nie słyszałeś żeby ktoś normalny zmarł…..
   Szczyt chamstwa i głupoty co za ignorant słów już brak.

  • m7, czyli – wg ciebie – osoby, które umierają nie są normalne??? Czy twój rozumek dobrze się ma?

 2. Liczba zakazonych to 1617? O co chodzi? To juz nagle sie zmniejszyło? Hahaha

 3. jasnowidz z Kotliny Kłodzkiej: „W roku dwóch dwudziestek, w czasie zarazy będą chcieli wybory robić, a ich pierwszy sekretarz pomrze przed majem, a Polacy ich od władzy pogonią. Chytry ksiądz odejdzie w niesławie, a kościół znów się z ludem zbrata. Zaraza do lata ustąpi i w trzech się naraz miastach trojaczki urodzą”.

  • A jasnowidz z Doliny Roztoki pisze ze bajki opowiadasz..

  • Biograficznie:
   Mowa tu o Filipku z Kłodzka który zmarł bodaj w 2012 r. Ostatnio oficjalnie burmistrz miasta Kłodzka wypowiadał się o jego przepowiedniach. Był na tyle szanowany w społeczności, że pochowano go w szatach liturgicznych w asyście biskupiej. Przepowiedział m.innymi powódź z 1997 roku ok. dwa lata wcześniej. Stało to się w obecności dość dużej grupy osób które to potwierdziły. Można go porównać do „naszej” Serwinki.

 4. „Do dnia 26 kwietnia 2020 roku na terenie województwa lubelskiego potwierdzono badaniami laboratoryjnymi 350 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2” – panikującym chciałem przypomnieć, że województwo lubelskie liczy mniej więcej 2,5 mln mieszkańców. Dziękuje za uwagę .

 5. Biedna ta nasza Polska
  Sprzedana za pół tysiąca złotych…

  • Od dawna nie nasza a sprzedana za czasów pana kwaśniewskiego. Nie wiem ile w tym prawdy ale po przeglądaniu dokumentów w necie faktycznie nasze ministerstwo finansów to fikcja i jesteśmy sp. zoo z siedziba w usa. Wierzyć się nie chce ale już mnie nic nie zdziwi. Oczywiście nie mówię że to prawda tylko taka teoria mi gdzieś ostatnio się nawinęła a przy tym co teraz mamy to wszystko możliwe. Dziwne jest to że przy zakładaniu konta w baku musisz wypełniać deklaracje że nie płacisz podatków w usa. Nie w kanadzie nie w chinach tylko w usa. Czemu ktoś nam to narzuca i to zupełnie z obcego państwa do którego nawet normalnie wjechać jeszcze nie dawno nie mogliśmy.

 6. Te same informacje napisane inaczej:
  W województwie lubelskim wyzdrowiało już ponad 145 osób. Dzisiaj 5 osób. W całej Polsce mamy walecznych 2126 osób! Oznacza to, że w województwie lubelskim wyleczeni stanowią już 42% spośród wszystkich odnotowanych przypadków zakażenia. Do tej pory w naszym województwie zmarło 12 osób a więc zaledwie 3,5 zakażonych.
  Widzicie różnice?

 7. Zobacz i przemyśl wywiad Davidem Icke w Londonreal.TV (6 kwietnia 2020 r.). Blokowany i usuwany z wszystkich platformach globalistow – judetube, vimeo, pejsbuk
  Polecamy go WSZYSTKIM, którzy chcą zrozumieć co dzieje się i co może wydarzyć się na świecie, w którym „pandemia” stanowi zagrożenie dla naszej wolności i godności. Wywiad – zwłaszcza od ok. 50 min. – polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.
  www. bitchute. com/ video/yrgOyP8jrW6f/?fbclid=IwAR0oZVIdr7NmLg2FrsKu4JR0Q0ljEYpr8Kt36R17FJn7eJgmSGApoRDZ2Eg

  /usun spacje/

  Polecamy fragment analizy ze strony Instytutu Spraw obywatelskich dotyczący testu RT-PCR. Polecany fragment zaczyna się od: Fakt nr 2: „potwierdzone” przypadki COVID-19 są…cóż…nie-takie-potwierdzone, a kończy na screenie z dokumentu agencji rządu federalnego USA -> CDC. A to tylko jeden fragment wnikliwej i opartej na dokumentach analizy…
 instytutsprawobywatelskich. pl/poruszajac-sie-po-koronawirusowej-panice-8-niewygodnych-faktow-do-przemyslenia/

 8. cztery laboratoria a robią 270 testów na dobę!!!! w Tomaszowie jedna osoba zarażona a oni otwierają tam pobór osocza od ludzi wyleczonych…. Obłuda tej władzy przechodzi ludzkie pojęcie!!!!

 9. Zagadka;
  Na ulicy, (czy w innym demokratycznie wybranym miejscu) leży facet z twarzą w kałuży krwi, z nożem w plecach, ale bez obowiązkowej maseczki…
  Co napisze lekarz, na akcie zgonu: utopił się we krwi, zginął od kolnięcia nożem, czy ustabilizował się na skutek nagłego ataku koronawirusa ?
  Kto wie co było przyczyną zgonu, a co chorobą współistniejącą ?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia