Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

20-latka w audi, a 21-latek w BMW. Oboje przekonali się, że nadmierna prędkość jest kosztowna (zdjęcia)

Konsekwencje jazdy z nadmierną prędkością na długo zapamiętają 20-letnia kierująca Audi i 21-letni kierujący BMW. W wyniku kontroli drogowej obydwoje stracili prawo jazdy i zapłacili mandaty po 1500 zł.

Młoda kobieta przesadziła z prędkością

W miniony piątek w Niemirówku Kolonii w powiecie tomaszowskim, policjanci wyposażeni w wideorejestrator, po dokonanym pomiarze prędkości zatrzymali do kontroli drogowej kierującą audi. Młoda kobieta ponad dwukrotnie przekroczyła dopuszczalną prędkość jazdy w obszarze zabudowanym.

20-latka jechała z prędkością 110 km/h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Za popełnione wykroczenie mieszkanka gminy Tarnawatka otrzymała 1500 zł mandatu i 11 pkt. karnych. Mundurowi zatrzymali również kobiecie prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Obywatel Ukrainy pędził w BMW

Kolejnym zatrzymanym do kontroli kierującym okazał się 21-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna w Dąbrowie Tomaszowskiej jechał 147 km/h na odcinku gdzie obowiązuje prędkość do 90 km/h. Kierujący BMW zapłacił również 1500 zł mandatu, a na jego konto wpłynęło 13 pkt. karnych. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy z uwagi na upłynięcie terminu jego ważności.

– Apelujemy o jazdę zgodną z obowiązującymi limitami prędkości! Przypominamy, że brawurowa jazda, znaczne przekraczanie prędkości i jazda pod wpływem alkoholu to najczęstsze przyczyny występowania najpoważniejszych w skutkach wypadków drogowych – apeluje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej Policji.

20-latka w audi, a 21-latek w BMW. Oboje przekonali się, że nadmierna prędkość jest kosztowna (zdjęcia)

fot. Policja Tomaszów Lubelski

PRZECZYTAJ

Wypadek podczas wycinki drzewa. Interweniował śmigłowiec LPR

3 komentarze

  1. Bydlaka na front a ta pusta tor tak ogarnia konie?

  2. BMW pewnie pędził Igor, a Audycją Karyna

  3. Panie redaktorze chyba sam nie wiesz Pan o czym piszesz 🤦🤣🤣🤣.
    W tytule reportażu piszesz że obydwoje kierowców straciło prawo jazdy poczym już opisując zdarzenie w materiale piszesz że kobiecie zatrzymano na 3 miesiące a mężczyzna stracił prawo jazdy 🤷🤔 …
    To w końcu jak z tą kobietą jest? Straciła to prawo jazdy czy zatrzymali je na 3 miesiące?
    Stracić rękę a mieć ją w gipsie to dla ciebie to samo? Bo dla mnie nie..🤷🤣

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport