Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

20-latek zginął w wypadku. Tego samego dnia dostał mandat za przekroczenie prędkości (zdjęcia)

Jak już informowaliśmy, minionej nocy w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 835 zginął 20-letni motocyklista. Policjanci przekazali, że mężczyzna tego dnia był zatrzymany do kontroli drogowej w związku z nieprawidłowym wyprzedzaniem i przekroczeniem prędkości. Został wówczas ukarany mandatem karnym.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 21.30 w miejscowości Giełczew w powiecie lubelskim, na trasie Lublin – Biłgoraj. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że kierujący motocyklem młody mężczyzna uderzył w tył pojazdu dostawczego.

– Jak wynika z ustaleń policjantów ruchu drogowego KMP w Lublinie, kierujący motocyklem marki Yamaha uderzył w tył poprzedzającego do opla. Oba pojazdy jechały w tym samym kierunku. Po zderzeniu motocykl wpadł do rowu. Kierującym motocyklem był 20-letni mieszkaniec gm. Żółkiewka. Mężczyzna zginął na miejscu. Oplem movano kierował 19-letni mieszkaniec gm. Rybczewice – był trzeźwy – informuje nadkomisarz Andrzej Fijołek rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie.

Jak wyjaśnia nadkomisarz Andrzej Fijołek, tego samego dnia, kilka godzin wcześniej, 20-letni motocyklista był zatrzymany do kontroli drogowej w związku z nieprawidłowym wyprzedzaniem i przekroczeniem prędkości.

– Został wówczas ukarany mandatem karnym. Przypominamy, że trwa weekendowa akcja policjantów ruchu drogowego KMP w Lublinie z związku z wykroczeniami popełnianymi przez motocyklistów – dodaje nadkomisarz Andrzej Fijołek.

80 komentarzy

  1. Ludzie zacznijcie myśleć nie macie za grosz serca zdajecie sobie choć trochę sprawę z tego przez co przechodzą najbliżsi Kamila? Każdy cwaniak szczeka w internecie poza tym szkoda że nie macie na tyle odwagi zrobić tego na żywo nie znaliście go jestem pewna że miał więcej oleju w głowie niż każda osoba pisząca tutaj komentarz typu selekcja naturalna skoro jesteście tacy cwani i wyszczekani stańcie przed ludźmi którzy go znali i miejcie serce im to powiedzieć! Jak na swój wiek był 10 tysięcy razy mądrzejszy niż każdy tutaj hejtujacy na bank!!Miał plany marzenia i jak na 20 lat osiągną więcej w życiu niż chociaż jeden komentujący takie żałosne teksty typ po 30 albo 40 z czterema literami wgniecionymi w kanapie jezeli miał marzenia to je spełniał! A nie siedział i tylko myślał miał wspaniałe życie więc przestańcie po nim jeździć bo sobie na to nie zasłużył był wspaniałym synem chłopakiem i co najważniejsze przyjacielem!! Dla mnie każdy hejt cwaniaka jest odbiciem hejtera boli was fakt że nie mogliście dorównać Kamilowi choć w jednym procencie tyle mam wam do powiedzenia bo znając życie i tak nie zmienicie nastawienia wiem że nie powinno się życzyć komuś tego co tobie nie miłe woec tego nie zrobię ale powiem jedno dopóki nie odczujecie tego co MY straty promyczka w życiu na własnej skórze nie dotrze do was nawet sam święty.! POWINNIŚCIE SIE WSTYDZIĆ PRZED RODZICAMI ŻE WYCHOWALI TAKICH POŻAL SIE BOŻE LUDZI!WSTYD OKROPNY WSTYD !!!!!

  2. motory powinni sprzedawac i robic prawo jazdy na nie ludziom po 30 i po kilku latach jazdy autem a nie dzieciakom w wieku 20 lat

Dodaj komentarz