Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

19-latka wpadła w poślizg, po chwili BMW dachowało

W minioną sobotę na drodze wojewódzkiej nr 813 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca BMW straciła panowanie nad pojazdem, efektem tego było dachowanie auta w przydrożnym rowie.

W minioną sobotę na drodze wojewódzkiej nr 813, na odcinku biegnącym przez gminę Milanów w powiecie parczewskim, doszło do dachowania auta osobowego. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Policjanci pracujący na miejscu wypadku ustalili, że podczas intensywnych opadów śniegu 19-latka kierująca BMW na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Jej auto wpadło w poślizg, po czym zjechało do przydrożnego rowu i tam dachowało.

Nastolatka została przewieziona do szpitala na obserwację. Tam okazało się, że doznała na szczęście tylko drobnych potłuczeń. Badanie alkomatem wykazało, że była trzeźwa.

Policjanci apelują o ostrożność na drogach. Zimowa aura sprawia, że na drogach może być bardzo niebezpiecznie. Dostosowanie właściwej prędkości do panujących warunków na drodze jest warunkiem koniecznym aby bezpiecznie dojechać do wyznaczonego celu.

(fot. Policja Parczew)

20 komentarzy

 1. a co Cię interesują jej balony? Balony jak balony, może zimne może nie. Jej sprawa.

 2. 19-nastoletnia to już raczej nie nastolatka ; )

  • nastolatki «osoby różnej płci mające od jedenastu do dziewiętnastu lat»
   Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

  • Boże głupota ludzka nie przestanie zaskakiwać kolega wcześniej przytoczył słownik języka polskiego .
   Ja spróbuję łopatą słowo kończy się na „naście” 11-naście, 13-naście, 15-naście 19-naście to nastolatka.

 3. Nawet śnieg potrafi unicestwić bawarski gnojowóz hahahaha

 4. Kolejny bolid wycofany z wyścigu. Zrobiło się bezpieczniej.

 5. Gdyby był tor…

 6. Nie rozumiem głupoty posiadania takich starych synów jak bmw czy meroli które mają ponad 15 lat i są wątpliwej jakości i sprawności mechanicznej. Zenujace jest to ze takie szroty po polskich drogach jest multum. Wole nowego Fiata Tipo w sedanie który zdecydowanie jest bezpieczny i nowoczesny nie te stare zużyte szroty jak bmw czy audi czy mercedes porażka

Z kraju