690 680 960

18-latek uprawiał konopie indyjskie. Chciał sobie dorobić na drobne wydatki (zdjęcia)

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 18-latka, który uprawiał konopie indyjskie. Młody mężczyzna tłumaczył, że chciał sobie dorobić na drobne wydatki.

Tomaszowscy policjanci na terenie jednego z kompleksów leśnych w gminie Ulhówek natrafili na uprawę konopi indyjskich. Mundurowi znaleźli tam kilkanaście krzaków tej rośliny, które rosły pomiędzy paprocią oraz ustalili właściciela konopi.

Jak się okazało posadził je tam 18-letni mieszkaniec tej gminy. Nastolatek celowo wykarczował część polany, a po posadzeniu regularnie podlewał konopie.

W chwili zatrzymania młody mężczyzna tłumaczył policjantom, że będąc uczniem szkoły średniej chciał sobie dorobić na drobne wydatki. Co więcej jedna z roślin rosła w szklarni za domem. W trakcie przeszukania w miejscu przebywania chłopaka policjanci ujawnili również kilka gramów suszu.

18-latek usłyszał zarzut posiadania konopi i jej uprawy. Za to przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

21 komentarzy

 1. Polska wie jak upodlić swoich obywateli 🙁 smutne a chłopak tylko 18 lat, nawet szkoły nie skończył

 2. W USA czy Kanadzie dostałby dofinansowanie do działalności a u nas został zbrodniarzem na samym starcie w dorosłość.Czy ktoś w końcu zmieni te komunistyczne przepisy .

 3. Służby w Polsce to MAFIA! Lepiej zajmijcie się tymi, co wynoszą śmieci na łąki a nie uprawiają na niej pożyteczną roślinę bandyci z szajki zwanej policją. Pluć na taką antyludzką służbę.

 4. To jest mocno chore… Politycy wyłudzają miliony ze skarbu państwa, księża-pedofile nie ponoszą odpowiedzialności za swoje czyny, pijani kierowcy zabijają ludzi… Młody człowiek zasadził roślinę, gdzie nasionka są w pełni legalne i teraz grozi mu o wiele więcej, niż za opisane wyżej czyny… Gdzie jest tu KUR.. logika?

 5. Próbują zniszczyć chłopakowi życie, a po prostu wziął sprawy w swoje ręce…

 6. Jeżeli ktoś ma dane tego chłopaka niech się odezwie do WK na fb

 7. Przedstawiciele najwyższych władz państwowych powinni się dzień i noc tłumaczyć społeczeństwu z zakazu uprawy konopi indyjskich!!!

 8. Może za uprawę ziemniaków też zaczną karać?! wszak w niedojrzałych ziemniakach jest solanina, a to ma REALNY wpływ na ludzkie zdrowie..

 9. Zwykły chłopak a nie bandyta.

 10. I bardzo dobrze ku**a dożywocie mu ćpunowi temu to jest zwykły narkotyk i wy jeszcze popieracie żal mi was każdego powinni tak karać nawet za 1g

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin