18-latek uprawiał konopie indyjskie. Chciał sobie dorobić na drobne wydatki (zdjęcia)

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 18-latka, który uprawiał konopie indyjskie. Młody mężczyzna tłumaczył, że chciał sobie dorobić na drobne wydatki.

Tomaszowscy policjanci na terenie jednego z kompleksów leśnych w gminie Ulhówek natrafili na uprawę konopi indyjskich. Mundurowi znaleźli tam kilkanaście krzaków tej rośliny, które rosły pomiędzy paprocią oraz ustalili właściciela konopi.

Jak się okazało posadził je tam 18-letni mieszkaniec tej gminy. Nastolatek celowo wykarczował część polany, a po posadzeniu regularnie podlewał konopie.

W chwili zatrzymania młody mężczyzna tłumaczył policjantom, że będąc uczniem szkoły średniej chciał sobie dorobić na drobne wydatki. Co więcej jedna z roślin rosła w szklarni za domem. W trakcie przeszukania w miejscu przebywania chłopaka policjanci ujawnili również kilka gramów suszu.

18-latek usłyszał zarzut posiadania konopi i jej uprawy. Za to przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

Zobacz również

21 komentarzy

 1. To się dorobił.

 2. 8 lat ?? Ale za co ? Za uprawę rośliny .Chore przepisy ,a pedofil albo inny ch.uj dostanie 2 lata.Ale takiego łatwiej złapać dla policji za posiadanie niż za ….. .Nie Pozdrawiam

  • Pedofil dostanie co najwyżej przeniesienie do innej parafii a młodemu zmarnuje się życie bo nie chciał chlać wódy jak jego koledzy tylko wolał zapalić niewinne ziółko

 3. Niezły geniusz brawo xD Swoją drogą to teraz policjanci włączą się po lasach? xD Bo wątpię aby tak sami z siebie „ujawnili” plantacje. Na dwójkę pewnie za daleko od drogi, a w szczerym lesie tirówek raczej też nie znajdziemy. To kto ujawnił oni? czy grzybiarze?

 4. Dlaczego w Europie nie można uprawiać konopi i? Bo to lek na raka i gdyby można było uprawiać to koncerny farma poszły by się je***

 5. Chore przepisy😞

 6. Karani za nic

 7. Chyba dobitnie widać, że ktoś tu jest odklejony od rzeczywistości? Normalny człowiek za takie „przestępstwo” by nie przewidział 8 lat kary…

 8. Państwo odbiera nam wolność

  Kiedy skończy się ta paranoja

 9. Chore wsadzać do wiezienia za roślinie ! ludzie obudźcie się !!!

 10. Jak można karać za nic, chore przepisy.

 11. Polska wie jak upodlić swoich obywateli 🙁 smutne a chłopak tylko 18 lat, nawet szkoły nie skończył

 12. W USA czy Kanadzie dostałby dofinansowanie do działalności a u nas został zbrodniarzem na samym starcie w dorosłość.Czy ktoś w końcu zmieni te komunistyczne przepisy .

 13. Służby w Polsce to MAFIA! Lepiej zajmijcie się tymi, co wynoszą śmieci na łąki a nie uprawiają na niej pożyteczną roślinę bandyci z szajki zwanej policją. Pluć na taką antyludzką służbę.

 14. To jest mocno chore… Politycy wyłudzają miliony ze skarbu państwa, księża-pedofile nie ponoszą odpowiedzialności za swoje czyny, pijani kierowcy zabijają ludzi… Młody człowiek zasadził roślinę, gdzie nasionka są w pełni legalne i teraz grozi mu o wiele więcej, niż za opisane wyżej czyny… Gdzie jest tu KUR.. logika?

 15. Próbują zniszczyć chłopakowi życie, a po prostu wziął sprawy w swoje ręce…

 16. Jeżeli ktoś ma dane tego chłopaka niech się odezwie do WK na fb

 17. Przedstawiciele najwyższych władz państwowych powinni się dzień i noc tłumaczyć społeczeństwu z zakazu uprawy konopi indyjskich!!!

 18. Może za uprawę ziemniaków też zaczną karać?! wszak w niedojrzałych ziemniakach jest solanina, a to ma REALNY wpływ na ludzkie zdrowie..

 19. Zwykły chłopak a nie bandyta.

 20. I bardzo dobrze ku**a dożywocie mu ćpunowi temu to jest zwykły narkotyk i wy jeszcze popieracie żal mi was każdego powinni tak karać nawet za 1g

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7963zł 1.01%
  • GBP 4.8759zł -0.11%
  • EUR 4.48zł 0.51%
  • CHF 4.156zł 0.44%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki