170 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce, w tym 2 w woj. lubelskim. Nie żyje 6 osób zakażonych SARS-CoV-2

W niedzielę rano Ministerstwo Zdrowia przekazało nowe dane dotyczące sytuacji wywołanej koronawirusem w Polsce. Wśród nowych przypadków zakażenia, dwa ujawniono w woj. lubelskim.

36 komentarzy

 1. #Lukaszniedus

 2. #LukaszNIEduś

 3. recepta na geszeft

  Poliniak koronaświrusa najszybciej może załapać z mediów, TV, szczepionkowego alfonsa Gejtsa i jego lokalnych sprzedawczyków, pachołków, ministróf, szmat i wicków NWO.  
  Recepta?  Zalecam maseczki – ale na oczy. Stopery do uszu. Olej do mózgu. Ewentualnie czopek uspokajający w poope. I po pandemii – choć sam szwindel zostanie… i tu potrzebna jest już chirurgia.
  Bez masy użytecznych idiotów rewolucji nie udałoby się przeprowadzić – (Lenin)

 4. Ludzie! Dzieci do szkół nie chodzą bo zamkniete ludzie do pracy tez nie(nie wszyscy)! Ale nad jeziora,kempingi,na Mazury jeżdżą! Co w tej Polsce jest nie tak…. Skoro wracamy do normalności puść my dzieci do szkół a nie teraz mają podwójne ba potrójne wakacje…i ich rodzice tez. Skoro wszyscy maja chodzic w maseczkach i sa przestrzegane zasady higieny to skad tyle zachorowan???? Wszczegolnosci chodzi mi o DPSy. Maseczki mialy chronic i co….guwo

  • Zachorowania są tam gdzie się wykonuje testy bo tak się składa że w 80 procentach jak podają dane wyniki są fałszywe. Maseczki nie mogą ochronić przed wirusem bo wielkość wirusa w porównaniu do otworów w materiale filtracyjnym maseczki chirurgicznej jest jak łapanie much siatką z oczkami o średnicy metra. To nie są tajne informacje wiec wystarczy sobie poczytać. Maseczki nie ochronią przed wirusem a na pewno nie przyłbica albo szalik. Żeby maseczka działała na bakterie musi być zmieniana co 20 minut i jeszcze trzeba umieć ją zmienić a nie wyjąć pomietusa używanego z kieszeni pełnego bakterii. Celowo użyłem słowa bakteria bo na wirusa nie działa żadna zwykła maseczka.

 5. Zacytuję jeszcze mojego wielkiego przewodnika duchowego, który wyznacza właściwy kierunek.
  Jeśli macie problem aby mnie lub mojego partnera wysłuchać, to może weźmiecie sobie do serca słowa Ojca Dyrektora:
  Centrale antyewangelizacyjne korzystają z każdej okazji, by niszczyć wiarę. Obyśmy się tu w Polsce nie dali. Dla mnie, dla mojej wiary było to nie do przyjęcia, że zamykali kościoły. Sklepów nie zamykali, ale kościół zamknęli, nawet w ciągu dnia nie można było wejść. Musimy to przemyśleć, zobaczyć, gdzie daliśmy się wpuścić w kanał, za przeproszeniem, zła. Pierwszy jest pan Bóg. Nie dajmy się i wracajmy do kościoła jak najszybciej. Wszyscy.

 6. jaki cel ma podawanie danych z rana jak o 22:00 jest 2x tyle?

 7. Ludzie! Róbta co chceta! Nikogo się nie bójta! Łaźta wszędzie bez masek. Rąk nie myjta. Im szybciej was zaraza weźmie tym lepiej. Jak by co to się ogłosi protest. Pols

  • Miało być jeszcze: Polska jest krajem wolnym i demokratycznym . Kto chce się zarazić temu nie miżna zabraniać.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska