Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

16-latek wpadł z marihuaną w szkolnym internacie

Wkrótce przed Sądem Rodzinnym i do spraw Nieletnich stanie 16-latek, który palił marihuanę i udzielał jej kolegom. Chłopcy zostali przyłapani na zażywaniu narkotyku w szkolnym internacie.

W minioną niedzielę zamojscy policjanci zostali powiadomieni przez pracownika internatu jednej ze szkół, że wychowankowie mogą palić marihuanę. Jego przypuszczenia potwierdzili policjanci.

Jak się okazało, znajdujący się w pokoju 16-latek posiadał marihuanę, którą wspólnie zażywał z kolega. Młodzieńcy mieli tzw. „fajkę wodną” wykonaną z plastikowej butelki. Susz roślinny oraz akcesoria służące im do zażywania narkotyku zostały zabezpieczone i przewiezione do komendy. Do jednostki policji zostali przewiezieni również nieletni młodzieńcy, skąd odebrali ich powiadomieni o zajściu rodzice.

Wkrótce o dalszym losie 16-latka z powiatu biłgorajskiego zadecyduje Sąd Rodzinny i do spraw Nieletnich. Za popełnione przez niego czyny karalne – posiadanie oraz udzielanie innym osobom środków odurzających, sąd zastosuje właściwy dla niego i adekwatny do popełnionych czynów środek wychowawczy lub poprawczy przewidziany w ustawie o postępowaniu w sprawach nieletnich.

(fot. pixabay.com)

9 komentarzy

 1. Brawo za zepsucie życia młodym chłopakom

 2. 60letni facet ma do odsiadki 3miesiace za zabijanie karpi bez ogłuszania,
  Viva tak donosi.

 3. Brawo! Następni palacze unieszkodliwieni! Robimy tak ogromną krzywde, że trzeba nas wszystkich pozamykać i odizolować od społeczeństwa… najlepiej na dożywocie!

 4. Nie pozdrawiam dowoziciela

 5. To byli jego wychowankowie? To pięknie ich wychował sprzedając 16 letnich chłopaków na psy, wzór do naśladowania, powinni się zebrać i go połamać za kolegę.

 6. naprawdę bandzior zatrzymany Brawo Policja (żenada).

 7. Jeśli wam się wydaje, że marycha nie popsuje tych dzieciaków to jesteście w błędzie. Dobrze zrobił chlopina ze ich podier…..ił. Może to ich trochę wystraszył i odstraszy od tego szitu.

  • Nie zgadzam się z Panem w całej linii. Zapalić trawkę od czasu do czasu to nie wstrzykiwanie w żyłę heroiny. Mało tego, od 2019r w Polsce jest już medyczna marihuana. Poza tym marihuany nie można przedawkować, i nie uzależnia fizycznie. Proszę się zastanowić co Pan pisze, bo sie Pan ośmiesza

 8. Ufff!
  Jak to miło coś takiego przeczytać.
  Od razu czuję się bezpieczniej.
  Dzięki naszemu wspaniałemu prawu kolejny groźny przestępca został zatrzymany.

Wiadomości z info112