15-latek na motocyklu zderzył się z volkswagenem. W poważnym stanie trafił do szpitala

Śmigłowcem do lubelskiego szpitala przetransportowano 15-latka, który jadąc motocyklem crossowym zderzył się z samochodem. Nastolatek miał zbyt szybko poruszać się na polnej drodze.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 16 w miejscowości Zahajki-Kolonia w powiecie włodawskim. Na polnej drodze motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy włodawskiej drogówki wynika, że kierujący motocyklem crossowym 15-latek, nie dostosował prędkości, zjechał na lewą stronę i zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem passatem.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Poszkodowanemu pierwszej pomocy udzielili ratownicy medyczni a następnie został on przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Jak informują lekarze, nastolatek doznał licznych obrażeń ciała.

Policjanci ustalili, że obydwaj kierujący byli trzeźwi. Z racji młodego wieku, kierowca motocykla nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdem. Włodawscy policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

(fot. policja)
2015-09-23 20:40:12

Zobacz również

32 komentarze

 1. Publikując coś takiego musi być zgoda rodziny ! Ach szkoda słów zeby pisać tu z ludźmi na takim poziomie po prostu sami sie zdziwicie . A „byku ” o pieniądze sie nie martw nie Twoja sprawa . Ból tylnej części ciała to maja tu wszyscy hejterzy tylko nie wiem z jakiego powodu was to tak boli ? A ” xd ” wyraza swoją opinie na ten temat tak samo jak wy .Nikt nie wie co sie może stać ale życzę wszystkiego najgorszego w życiu i takiej samej reakcji ze strony ludzi . Żegnam

 2. Czy ktoś został tu wymieniony z imienia i nazwiska lub został podany adres zamieszkania ? Na takie informacje musi byc zgoda rodziny ,na ogólne niekoniecznie .

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia