Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

13 stycznia po raz 27. zagra Orkiestra Świątecznej Pomocy [PROGRAM]

Już 13 stycznia 2019 roku Lublin znów zagra głośno podczas 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra zagra dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Lublin
2019-01-13, 09:00

Przez całą niedzielę w Galerii Labirynt będzie czekać mnóstwo atrakcji dla małych i dużych. Start już o godzinie 9. To tutaj odbędą się licytacje, występy wokalne – Slave Keeper, Villain, Steam of Silence, Weidy Drive, Blacklight, KOSHYKI, Grossman, Aleksandra Madej, Michał Robak, Anna Urbaniak, Inga Kokuszko,Julia Kasak, pokazy taneczne (UDS,Dancemania,Chassemi), samoobrony, karate (prowadzony przez Tomasza Iwanka) oraz oczywiście pokaz pierwszej pomocy.

Podczas tych wydarzeń każdy będzie mógł zmierzyć poziom cukru we krwi, a także pomóc swojemu genetycznemu bliźniakowi i zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku w Fundacji DKMS. A już o godzinie 20, w nieco zmienionej formie, zostanie puszczone razem „NIEZAPOMNIANE ŚWIATEŁKO DO NIEBA”. Koniec zaplanowany jest na godz. 22.

Na Placu Zamkowym miłośnicy samochodów grupy VAG po raz kolejny zorganizują serduszko dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od samego rana kierowcy samochodów marek Audi, Volkswagena, Seata i Skody będą spotykać się na Placu, by w godzinach popołudniowych utworzyć ze swoich aut serduszko na cześć WOŚP. O godz. 12.30 głównymi ulicami Lublina odbędzie się zabezpieczony przejazd przez WRD Lublin przybyłych aut. Kolumna ma na celu zainteresowanie wydarzeniem i zachęcenie do udziału. Po przejeździe o godz. 14.00 odbędzie się pokaz pierwszej pomocy.

W czasie całego spotkania zbierane będą pieniądze do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dary dla Schroniska dla Zwierząt w Lublinie oraz plastikowe nakrętki dla Hospicjum dla dzieci w Lublinie. Sam finał akcji planowany jest na godz. 18.00, gdzie kierowcy zrobią światełko do nieba.

Organizatorzy zapraszają do Galerii Labirynt oraz na Plac Zamkowy.

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia

13 stycznia po raz 27. zagra Orkiestra Świątecznej Pomocy [PROGRAM]

13 stycznia po raz 27. zagra Orkiestra Świątecznej Pomocy [PROGRAM]

13 stycznia po raz 27. zagra Orkiestra Świątecznej Pomocy [PROGRAM]

(fot. Łukasz Widziszowski)

11 komentarzy

 1. Oddaj kase za ten uran co sprzedajesz czeczenom

 2. brawo Wy , gdybyś kasę oddał do Torunia , albo na pomnik smoleński to i aprobata PISuarów by była , a tak co tam? dzieci szpitale? , poradzą sobie wg teorii rządzących

  • Łykasz tę propagandę jak pelikan. Dzieci to będą widzieć te pieniądze tak jak Mieszko I widział Juranda ze Spychowa.

   • Spoko ja wrzucę za CIEBIE STOWKE a ty jak pójdziesz do szpitala to mów Odrazu że nie chcesz korzystać ze sprzętu z WOŚP

   • Masz rację. Dzieci nie będą widzieć pieniędzy natomiast dostaną nowy sprzęt. Po raz kolejny.

 3. Tyle lat legalnie kradną .

 4. Widzę, że internet jest pełen dzbanów, cytując Lema. POczytajcie sobie blog matka kurka(kontrowersje.net) to może chociaż niektórym rozjaśni się w mózgownicy jaki biznes na naiwnych polaczkach ciągnie owsik.

  • Do czego doszło.. setki dowodów dzialalnosci zaświadczeń zaangazowania ludzi brak prokuratora gdzie niby PiS powinien coś wpuścić ale nie ma do czego. A znajdzie się jeden heretyk i garść dzbanow co uwierzą bo lubią wietrzyć spisek. Nie zdziwie się jak to antyszczepionkowiec. Jakiś blog z dna internetu. Bo to nie możliwe żeby ktoś pomagał od tak a jeśli ma coś z tego to i dobrze.

 5. Lubię słuchać gdy w jakiejś orkiestrze ktoś gra na cymbałach.

 6. za wszystko wybudować pomnik smoleński ha ha

Z kraju