690 680 960

10-latek wjechał quadem przed jadące BMW. Chłopiec trafił do szpitala

W niedzielę w Aleksandrowie doszło do wypadku z udziałem dziecka kierującego quadem. Chłopiec z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 8:30 w miejscowości Aleksandrów w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu auta osobowego z quadem.

Na miejscu policjanci ustalili wstępnie, że 10-letni chłopiec kierując quadem chcąc zawrócić nagle skręcił w lewo wjeżdżając wprost pod jadący w tym samym kierunku samochód marki BMW. Osobówką kierował 49-letni mieszkaniec gminy Łukowa.

Chłopiec w wyniku zderzenia doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Jak ustalili policjanci, pojazd którym kierował 10-latek nie był dopuszczony do ruchu. Postępowanie prowadzone przez policjantów wyjaśni okoliczności tego zdarzenia, także to, czy rodzice w sposób właściwy sprawowali opiekę nad dzieckiem.

(fot. Policja Biłgoraj)

19 komentarzy

  1. co wy ludzie za głupoty opowiadacie? Znasz ta rodzinę że nazywasz ich patologia może z was jest patologia. bo ja znam osobiście ta rodzinę i patologii tam nie ma. a że stała się że Baran z bmw jechał ponad 60 km/ h to powinni go zamknąć i zabrać prawo jazdy. a nie szukać winy u rodziców chłopca

  2. co wy ludzie za głupoty opowiadacie? Znasz ta rodzinę że nazywasz ich patologia może z was jest patologia. bo ja znam osobiście ta rodzinę i patologii tam nie ma. a że stała się że Baran z bmw jechał ponad 60 km/ h to powinni go zamknąć i zabrać prawo jazdy. a nie szukać winy u rodziców chłopca

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin