10-latek wjechał quadem przed jadące BMW. Chłopiec trafił do szpitala

W niedzielę w Aleksandrowie doszło do wypadku z udziałem dziecka kierującego quadem. Chłopiec z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 8:30 w miejscowości Aleksandrów w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu auta osobowego z quadem.

Na miejscu policjanci ustalili wstępnie, że 10-letni chłopiec kierując quadem chcąc zawrócić nagle skręcił w lewo wjeżdżając wprost pod jadący w tym samym kierunku samochód marki BMW. Osobówką kierował 49-letni mieszkaniec gminy Łukowa.

Chłopiec w wyniku zderzenia doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Jak ustalili policjanci, pojazd którym kierował 10-latek nie był dopuszczony do ruchu. Postępowanie prowadzone przez policjantów wyjaśni okoliczności tego zdarzenia, także to, czy rodzice w sposób właściwy sprawowali opiekę nad dzieckiem.

(fot. Policja Biłgoraj)

19 komentarzy

 1. co wy ludzie za głupoty opowiadacie? Znasz ta rodzinę że nazywasz ich patologia może z was jest patologia. bo ja znam osobiście ta rodzinę i patologii tam nie ma. a że stała się że Baran z bmw jechał ponad 60 km/ h to powinni go zamknąć i zabrać prawo jazdy. a nie szukać winy u rodziców chłopca

 2. co wy ludzie za głupoty opowiadacie? Znasz ta rodzinę że nazywasz ich patologia może z was jest patologia. bo ja znam osobiście ta rodzinę i patologii tam nie ma. a że stała się że Baran z bmw jechał ponad 60 km/ h to powinni go zamknąć i zabrać prawo jazdy. a nie szukać winy u rodziców chłopca

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą