690 680 960

Zwrócił na siebie uwagę, bo nie miał maseczki. Policjanci znaleźli przy nim mefedron

Spacer bez maseczki zakończył się dla 18-latka zatrzymaniem przez policjantów. Młodzieniec miał przy sobie mefedron. Mieszkaniec Chełma trafił na trzy miesiące do aresztu.

W miniony czwartek w centrum Chełma policjanci zwrócili uwagę na mężczyznę, który przemieszczał się bez maseczki ochronnej zakrywającej usta i nos.

Mundurowi postanowili sprawdzić, dlaczego młodzieniec nie zasłonił twarzy. 18-latek podczas rozmowy z policjantami zachowywał się nerwowo. Jak się zaraz okazało, powodem takiego zachowania był fakt, że w saszetce posiadał środki odurzające. Policjanci znaleźli w niej i zabezpieczyli 270 gramów mefedronu.

W piątek chełmianin został doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu, gdzie orzeczono wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie znacznych ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

(fot. Policja Chełm)

5 komentarzy

 1. Kiedy nie trzeba nosic...

  Maseczek ani innych produktów zakrywających usta i nos NIE TRZEBA NOSIĆ w przypadku:
  osoby, która nie mogą zakrywać ust lub nosa Z POWODU STANU ZDROWIA, całościowych zaburzeń rozwoju, niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym albo głębokim lub niesamodzielności; OKAZANIE ORZECZENIA lub zaświadczenia w tym zakresie NIE JEST wymagane.
  _____________________________________________________________________________
  Dziennik Ustaw 2020 r. poz. 697, z dnia 19 kwietnia 2020 r., §18 ust. 2, pkt 3.

 2. I tak się tworzy fanatyków PO. No ale w areszcie będzie krzyczał że brak praworządności i ze konstytucja jest łamana.

 3. nagroda darwina

 4. Teraz żeby trafić do aresztu to trzeba mieć układy w sądzie.Ful wypas gratis całej opieki medycznej i inne przywileje.Nawet zazdroszczę tym tym TA .Zero stresu .Amen.

 5. Ta osoba ma rację.

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas