Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zwłoki młodej kobiety w przejściu podziemnym. Trwa ustalanie okoliczności jej śmierci (zdjęcia)

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności śmierci kobiety, którą znaleziono wczoraj w Lublinie. Służby ratunkowe zaalarmował przypadkowy przechodzień.

We wtorek, około godziny 20, w jednym z przejść podziemnych w Lublinie natrafiono na niedającą oznak życia kobietę. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce w przejściu pod torami prowadzącym od ul. Budowlanej do Diamentowej. Niestety życia kobiety nie udało się uratować.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Wstępnie wykluczono, aby śmierć była następstwem działania przestępczego.

Zwłoki młodej kobiety w przejściu podziemnym. Trwa ustalanie okoliczności jej śmierci (zdjęcia)

Zwłoki młodej kobiety w przejściu podziemnym. Trwa ustalanie okoliczności jej śmierci (zdjęcia)

Zwłoki młodej kobiety w przejściu podziemnym. Trwa ustalanie okoliczności jej śmierci (zdjęcia)

20 komentarzy

 1. A po co była straż pożarna???

  • Obiektywny, niezwyczajny

   Ty tak na serio??? Mamy XXI wiek, uważałem, że społeczeństwo w dobie tak prostego dostępu do informacji wie, że strażacy to też ratownicy, a w przypadku zagrożenia życia liczy się każda sekunda. Dlatego wysłana była i straż, gdyż ta miała chyba najbliżej. Ale trzeba mieć umysł trochę większy niż u komara aby to pojąć.

   • Oczywiście, Marshall z psiego patrolu jest strażakiem oraz ratownikiem, ale żeby to wiedzieć, to trzeba oglądać.

   • Tiaa, i dlatego trzeba wysyłać wóz bojowy ciężarówkę… Z pewnością respirator waży że 2 tony. Wozu drabiniastego się nie dało? Dzisiaj do byle stłuczki z miejsca niedouczony dyspozytor wysyła straż z takim sprzętem jakby co najmniej samolot uderzył w WTC. A na miejscu w akcji co najwyżej absorbent i szczotka. Koszty nikogo nie obchodzą bo Państwo zapłaci.

    • mam nadzieję, że jak ty będziesz potrzebował pomocy to nikt nie przyjedzie, obyś zdechł.

     • „Obyś zdechł” piszesz do człowieka bo ci się komentarz nie podoba! Ludzie opamiętajcie się trochę. Czy ktoś te komentarze czyta przed publikacja?

      • Tak. Cenzura działa. Kilka razy się z tym spotkałem. Niektórych można obrażać, nawet stosując wulgaryzmy, a niektórych nie.

  • Jeżeli to OSP, to po to by ochotnicy dostali wynagrodzenie za akcję.

 2. A co mają mówić jak mają zakazane informowanie o incydentach z przybyłymi w ubiegłym tygodniu i rumieszczonymi w noclegowniach przybyszach z Niemiec będzie tego rodzaju zdarzeń coraz więcej 😗

  • Masz na myśli tych z wizami ze straganu od wawrzyka i deportowanych do Polski?

   • Nie, tych przekazanych nam w ramach benefitów z paktu migracyjnego najjaśniejszej UE. No, sam rudy tak mówił, że będziemy beneficjentami. Pierwsza transza w liczbie ok. 5 tysięcy już została przekazana przez naszych chlebodawców i dobroczyńców zza Odry. Ten rudy to jednak jest gość, tak błyskawicznie to wszystko załatwia.

   • zuza ja osobiście przewoziłem tych gości z niemiec. Taka praca. Oni przyjechali z Holandii. Tych, którzy wkrótce będą ścigać cię po ulicach. Bo są bardzo wygłodniali.

 3. Czy ktoś zna więcej szczegółów?

 4. A gdzie tam jest tunel ? 🤣🤣🤣🤣🤣

 5. Jeśli pomoc jest wzywana przez 112 zgłoszenie dostaje wszystkie służby i jadą

 6. gdyby miasto zadbało o okolicę to więcej osób by korzystało z tego potrzebnego przejścia i może ktoś by zdążył pomóc wcześniej…..

 7. F: ,,Jeżeli to OSP, to po to by ochotnicy dostali wynagrodzenie za akcję”??? To ochotnicy dostają pieniądze za udzielanie pomocy? Świat się totalnie degeneruje.

 8. Czy ktoś zna więcej szczegółów?

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport