Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zwłoki mężczyzny w rzece. Trwa ustalanie przyczyn śmierci 76-latka

W przepływającej przez Goraj rzece natrafiono na zwłoki mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż mężczyzna wpadł do wody i utonął.

W niedzielę kilka minut przed godziną 15 przechodząca przy rzece Biała Łada w Goraju osoba dostrzegła w wodzie mężczyznę. Nie dawał on oznak życia. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Strażacy wyciągnęli mężczyznę z rzeki, jednak na pomoc było już za późno. Policjanci ustalili, że denatem jest 76-letni mieszkaniec gminy Goraj.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora przeprowadzili czynności, dokonano też oględzin zwłok, jak też miejsca zdarzenia. Wstępnie wykluczono, aby mężczyzna stracił życie w wyniku działania przestępczego.

Ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Jej wyniki pozwolą na dokładne ustalenie przyczyny śmieci 76-latka.

(fot. GSV/zdjęcie ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Ja wiem jaka była przyczyna. Woda.

  2. Dziadek ze Slamsowa

    Żeby się utopić, nie potrzeba dużo wody…
    Przed laty na jednej z uliczek na „slamsowie” pękła rura wodociągowa w rowku-rynsztoku, zebrało się jej może ze 20 cm,
    ale to wystarczyło, żeby przechodzący obok pijany fryzjer, właściciel istniejącego wtedy jeszcze na rogu ulic Kunickiego i Piaskowej,
    zakładu, utopił się był (na śmierć).

Z kraju

Polityka i społeczeństwo