Zostań wolontariuszem w Muzeum Wsi Lubelskiej

Już po raz czwarty Muzeum Wsi Lubelskiej prowadzi nabór do projektu WOLONTARIAT W SKANSENIE. W materiale znajdziecie szczegóły dotyczące naboru.

Muzeum Wsi Lubelskiej rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń do 4. edycji WOLONTARIATU W SKANSENIE.

Program skierowany jest do osób, które ukończyły 18 lat: uczniów, studentów czy osób pracujących. Do wszystkich, którzy chcieliby działać na rzecz kultury, zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności, rozwijać się, poszerzać swoją wiedzę w zakresie historii i etnografii.

Kandydaci powinni cechować się otwartością na nowe wyzwania, odpowiedzialnością w realizacji zadań i cenić pracę z ludźmi.

Lubelski skansen zachęca do współtworzenia WOLONTARIATU W SKANSENIE osoby zainteresowane pracami pomocniczymi przy organizacji wydarzeń muzealnych, prowadzeniu warsztatów i działań animacyjnych, pokazów, akcji promocyjnych czy pełnieniu dyżurów przewodnickich w wybranych ekspozycjach muzealnych.

W trakcie WOLONTARIATU W SKANSENIE uczestnicy będą mogli, m.in. korzystać z bezpłatnych wejść na teren Muzeum, będą mieli szansę zdobyć doświadczenie w organizacji, obsłudze i promocji wydarzeń kulturalnych, a po zakończeniu otrzymają stosowne zaświadczenie z referencjami.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w WOLONTARIACIE W SKANSENIE proszone są o zapoznanie się z Regulaminem wolontariatu w Muzeum Wsi Lubelskiej, który znajduje się na stronie:
www.skansen.lublin.pl oraz o wypełnienie Formularza rekrutacyjnego i przesłanie go na adres: [email protected] do 15 kwietnia 2018.

2018-04-05 11:14:30
(fot. MWL)

Zobacz również

Jeden komentarz

  1. „Program skierowany jest do osób, które ukończyły 18 lat: uczniów, studentów czy osób pracujących. Do wszystkich, którzy chcieliby działać na rzecz kultury, zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności, rozwijać się, poszerzać swoją wiedzę w zakresie historii i etnografii.”
    Właściwie czytaj: „dla wszystkich naiwniaków, którzy zechcieliby odwalić robotę za pracowników etatowych na których szkoda dyrekcji pieniędzy za nadgodziny, ewentualnie za czasowy etat”. Oficjalnie: Dyrekcja nie potrzebuje nowych pracowników, ponieważ aktualne obłożenie pracami w zupełności pokrywają jej etatowi pracownicy.
    Dziękuję.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Kiermasz rękodzieła Klubu Twórców Ludowych w Puławach
Kiermasz Produktów Regionalnych w Janowie Lubelskim
Festiwal Folkloru w Janowie Lubelskim
Najbardziej kolorowa impreza zawita do Lubartowa
W Biłgoraju odbędzie się Zlot Kapel Podwórkowych