Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zgłosiła policjantom, że jej mąż wszczął awanturę. Oboje byli nietrzeźwi, „opiekowali się” trójką dzieci

Zamojscy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy w stanie nietrzeźwości „opiekowali się” trójką dzieci. Małoletni trafili po opiekę członka rodziny, zaś postępowanie nietrzeźwych rodziców oceni sąd.

Wczoraj w jednej z miejscowości pod Zamościem do policjantów z patrolu podeszła kobieta, której zachowanie wskazywało, że znajduje się pod działaniem alkoholu. Przekazała mundurowym, że prosi o pomoc, ponieważ pomiędzy nią i jej 40-letnim mężem doszło do kłótni. Małżonkowie nie mogli dojść do porozumienia, ponieważ oboje znajdowali się pod znacznym działaniem alkoholu. Co więcej, ich zachowanie już w tamtym momencie dawało podstawy do umieszczenia w policyjnych pomieszczeniach do czasu wytrzeźwienia.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie, zaś jej mąż blisko 3,5. Oboje nie byli w stanie sprawować opieki nad trójką swoich dzieci, które w czasie imprezy zakrapianej alkoholem i późniejszej kłótni bawiły się przed domem. W takiej opiece nie mogła też pomóc obecna na miejscu babcia, ponieważ ona również była po alkoholu.

Dzieci w wieku od 5 do 7 lat trafiły pod opiekę członków rodziny, za ich rodzice do policyjnego aresztu. O zdarzeniu został również powiadomiony sąd rodzinny, który przyjrzy się nieodpowiedzialnemu zachowaniu małżonków oraz sposobie sprawowania przez nich opieki nad małoletnimi.

(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Od czasu jak w Polsce alkoholizm uznano za chorobę, to wiele rodziców uważa, że nie ważne czy dzieci będą miały za co i co jeść, najważniejsze, żeby oni mieli na „lekarstwa”. Dobrze że dostają te 500 plusy

 2. Po to jest 500 plus żeby chlać.

 3. … przykro patrzeć jak patologiczne staje się to miasto … starzy i młodzi codziennie pijani

 4. Tak jak „piss ” obiecuje to może dac im 700 ,a może 800 na dziecko???
  Bedzie jeszcze lepiej z patolami

 5. Oburzeni brzydcy co ich nikt nie chciał i nie założyli rodziny i nie mają dzieci .z kąd w Was tyle nienawiści ruszcie tyłki zobaczyć jak Europa wygląda

  • Umysłowe kaleki lubiace dyskoteki.
   Puścili się za młodu, a teraz 'dej’ bo umrę z głodu.