690 680 960

Zniszczenie okna ekspozycyjnego w centrum Lublina. Policjanci poszukują tego mężczyzny AKTUALIZACJA

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują sprawcy uszkodzenia okna ekspozycyjnego w słupie ogłoszeniowym. Straty oszacowano na kwotę blisko 1000 złotych. Wizerunek podejrzewanego o ten czyn mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu.

Do zdarzania doszło w połowie października tego roku w centrum Lublina. Jak wynika ze zgromadzonych przez policjantów w tej sprawie materiałów, mężczyzna bez żadnego powodu dokonał wybicia szyby w oknie ekspozycyjnym słupa ogłoszeniowego.

Wartość strat wyrządzonych przez sprawcę oszacowano na prawie 1000 złotych. Wizerunek poszukiwanego mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu.

Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę widocznego na zdjęciu, proszony jest o kontakt z I komisariatem Policji w Lublinie przy Al. Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

AKTUALIZACJA 

W kilka godzin po opublikowaniu informacji o poszukiwaniach mężczyzny, zgłosił się on sam na komisariat. Trwają z nim czynności w tej sprawie.

(fot. pixabay.com\Policja Lublin)

11 komentarzy

 1. Narodowy Akrobata

  Złodziejska skóra, podgolony łeb i wzrok tęskniący za rozumem. jak nie Seba albo Damian, to pewnie przybysz zza Buga.

  • Ciekawe czy tylko takie niekorzystne ujęcie, czy naprawdę ma tak mało inteligentne oblicze.
   Patrząc na to zdjęcie – to bałbym się dać mu jakąkolwiek robotę.

 2. podobny do tego co podpalił szczepionki… znaleźli go już ???

 3. Czym różni się zniszczona szyba za 1000PL, od zniszczonego chodnika, którego naprawa też idzie w dziesiątki/setki PLN/m2?
  Dlaczego w przypadku szyby policja działa, a w przypadku samochodów >2,5t (czy niekiedy nawet pojazdów ciężarowych) parkujących na chodnikach nie reagują, ani na popełniane wykroczenie, ani na niszczenie mienia?

 4. Komentarz pod artykułem powinien brzmieć:
  „Z reguły nie zamieszczamy artykułów dotyczących bicia szyb, bo wiemy jak trudno rozładować agresję, gdy nie ma gdzie tego zrobić zgodnie z przepisami, jednak tym razem zrobiliśmy wyjątek i zdecydowaliśmy się na publikację tej sprawy.”

 5. Gondol Jerzy z Nadwisły

  Wartość strat wyrządzonych przez sprawcę oszacowano na prawie 1000 złotych, a koszty postępowania (od października) policzył ktoś ?
  Przypadkiem nie są większe niż same straty ?
  Niech policja poklika sobie w swoich bazach danych, a jak za mało ich tam jest, to niech zaczną je pobierać na alaskański wzór:
  Tuż po urodzeniu, od nowego Obywatela Alaski pobiera się próbki DBA i nie tylko odciski paluszków, ale i stópek.
  To samo od dorosłych, przy każdym korzystaniu z usług lekarzy, stomatologów, w bankach, a bywa, że i podczas (rzadkich) kolizji autek, pan policjant, czy szeryf podstawia elektroniczny czytnik linii papilarnych.
  Robi się też zdjęcia facjat. Myślę, że i w Polsce tak trzeba postępować.

  • Przynajmniej taki alaskański policjant wie, czy ten który stoi przed nim, (albo leży), łże jak pies i czy nie będzie mówił, że tam go nie było
   Jak to zdarza się, zwłaszcza tzw. prawdziwym Polakom po popijawie :lol

 6. pierwsze zdjęcie z monitoringu, na którym coś widać.

 7. Jakiś czarniawy ten gostek

 8. Ale fiejo.

Kursy walut

 • USD 4.3365zł -0.31%
 • GBP 5.3357zł -0.83%
 • EUR 4.621zł -0.69%
 • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas