Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Znęcała się psychicznie nad mężem, na sumieniu ma groźby karalne. Kobieta trafiła do aresztu

Najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie 38-latka z Puław. Zatrzymanie i aresztowanie podejrzanej to efekt współpracy puławskich policjantów i prokuratury. 38-latce grozi kara pozbawienia wolności do lat 8.

W sobotę puławski sąd aresztował 38-letnią mieszkankę Puław. Wobec kobiety od pewnego czasu toczyło się postępowanie karne. Kobieta została zatrzymana w miniony czwartek i przebywała w policyjnym areszcie. W tym czasie funkcjonariusze realizowali czynności zlecone przez prokuratora prowadzącego śledztwo w tej sprawie.

– Wczoraj prokurator przesłuchał 38-latkę, która usłyszała w sumie sześć zarzutów. Dzisiaj odbyło się posiedzenie sądu w sprawie zastosowania wobec niej środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Puławski sąd aresztował tymczasowo puławiankę na trzy miesiące. Kobieta podejrzana jest o znęcanie psychiczne nad mężem oraz groźby karalne wobec kilku mieszkanek Puław, które zaczepiała na ulicy, szarpiąc je za ręce i grożąc uszkodzeniem ciała oraz pozbawieniem życia. Dwie z poszkodowanych, w wyniku szarpania i popychania doznały obrażeń ciała powodujących rozstrój zdrowia i naruszenie czynności narządów ciała poniżej siedmiu dni – relacjonuje komisarz Ewa Rejn – Kozak z puławskiej Policji.

Wśród zarzutów, które usłyszała zatrzymana 38-latka jest także uporczywe nękanie innej mieszkanki Puław, do której podejrzana miała wykonywać szereg połączeń telefonicznych, wysyłać wiadomości tekstowe, znieważać słowami obelżywymi oraz poniżać ją w oczach opinii publicznej.

– Dzięki temu, że osoby pokrzywdzone zgodziły się złożyć zeznania i współpracować z organami ścigania, możliwe było sformułowanie zarzutów oraz podjęcie dalszych czynności zmierzających do odizolowania 38-latki – dodaje komisarz Ewa Rejn – Kozak.

Za przestępstwa, o które podejrzana jest 38-latka kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 8.

28 komentarzy

 1. Tak, to wina rowerzysty!

 2. Jak się baby nie bije i baba nie pije to gnije.

 3. wina chłopa że dał się jej stłamsić zamiast bić systematycznie trzy razy w tygodniu i zabronić kategorycznie otwierania paszczy w jakiejkolwiek sytuacji.

 4. Sukces policji!

 5. Czyli co? mąż miał kilka kochanek i ona je zwyzywała i za to będzie siedzieć? Bo chyba obcych nie zaczepiała?

  • Co tu się chłopu dziwić gdy ślubna zrobiła z pipki walutę wymienną na żądania, roszczenia, życzenia… Miał się onanizować czy skoczyć w bok?

 6. Biedna kobieta. Robią z niej winną a jak powszechnie wiadomo, że za cało zło są winni biali heteroseksualni mężczyźni!!!!!

 7. Raz by się odezwała lub szarpneła za rękaw na ulicy , raz , pózniej musiałaby zając się sinikami na du pie bo sie by przewróciła

 8. Do paki lewicowąteczuwe.

 9. Ile tej szmacie grozi za znęcanie się nad mężczyzną? 8lat? buhahahahaha. Odwróćmy sytuację, niech ofiarą będzie żona, a katem mąż, praktycznie pewne jest to że dostałby 25 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo