Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Znaleziono martwą nagą kobietę przed domem. Trwa ustalanie przyczyn jej śmierci

Policja oraz prokuratura wyjaśniają przyczyny śmierci mieszkanki jednej z miejscowości koło Moszczanki. Znaleziono ją nagą, leżącą na podwórku posesji.

Ciało 63-letniej kobiety odnaleziono w ubiegłym tygodniu około godziny 20 na jednej z posesji w miejscowości Stary Bazanów w gminie Ryki. Kobieta leżała przed domem, całkowicie pozbawiona ubrania. Ciało zauważył mieszkający z nią konkubent. O zdarzeniu natychmiast zostało powiadomione pogotowie ratunkowe i policja.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon kobiety. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora przez wiele godzin dokonywali oględzin miejsca znalezienia zwłok, jak też zabezpieczali wszystkie ślady. Do wyjaśnienia został zatrzymany konkubent denatki. Choć śledczy nie ujawniają treści jego zeznań, mężczyzna niebawem odzyskał wolność.

Okazało się bowiem, że najprawdopodobniej nie ma on ze śmiercią 63-latki nic wspólnego. Na ciele denatki poza niewielkimi ranami na głowie, nie stwierdzono żadnych innych obrażeń, które mogły by wskazywać na udział osób trzecich.

Wiadomo, że kobieta, jak też jej partner nadużywali alkoholu. Jak nas poinformowali sąsiedzi ofiary, praktycznie każdego dnia można było ich spotkać w stanie upojenia alkoholowego. Śledczy czekają teraz na wyniki sekcji zwłok, które pomogą ustalić przyczynę śmierci kobiety.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2016-06-17 12:53:33

11 komentarzy

 1. koło 60tki i „praktycznie każdego dnia można było ich spotkać w stanie upojenia alkoholowego” to trzeba mieć zdrowie, aż mógłby nie jeden pozazdrościć…

 2. straszne co alkohol może zrobić w mózgu

 3. Ja też jestem nago czy to znaczy że nie żyje ??

 4. co na tych wsiach se dzieje chlają ,rozrabiają,zabijają.

  • Studętkom jezdem to wiem, że...

   Nooo, a najciekawsze jest to, że jakby tak ich wszystkich zapytać za co piją, to zaczęli by narzekać na niskie renty i emerytury, oraz pytać, tej co to wyszła z worka: „Jak tu żyć pani Premier”.
   :mrgreen:

 5. We wszystkich miastach i wsiach na całym świecie od dawien dawna ludzie pili piją i będą pić Amen

 6. Gratuluję humoru

Z kraju

Polityka i społeczeństwo