Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zmiana lokalizacji Punktu Sprzedaży Biletów ZTM w Lublinie

Od 12 stycznia nastąpi zmiana lokalizacji Punktu Sprzedaży Biletów ZTM w Lublinie. Docelowo punkt sprzedaży będzie znajdował się na terenie nowego Dworca Lublin.

Prace adaptacyjne nowego Dworca Lublin, które prowadzi Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie dobiegają końca. Jednym z elementów jest zmiana lokalizacji Punktu Sprzedaży Biletów prowadzonego przez ZTM przy ul. Zielonej 5, do docelowej lokalizacji w budynku Dworca Lublin tj. na ul. Dworcową 2.

– Wiąże się to z tymczasową przerwą w dostępie tego punktu dla pasażerów. Tym samym punkt w lokalizacji przy ul. Zielonej 5 pełnić będzie obsługę do dnia 5 stycznia br. (piątek), a nowy punkt przy ul. Dworcowej 2 będzie czynny od 12 stycznia br. (piątek) od godz. 13.00 – informuje Monika Fisz starszy inspektor ds. marketingu i kontaktów z mediami Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie.

Godziny pracy nie ulegają zmianie tj. 7.15-16.45. Ponadto punkt przy ul. Nałęczowskiej 14 pracuje bez zmian.

10 komentarzy

  1. Mam nadzieję że z nowymi ludźmi, bo ci co pracowali na Zielonej to odsiadywali tam jakąś karę?

  2. Wasza Rybka z Zetteem

    Podczas kupowania biletów w nowym punkcie zachęcamy do wyrażania wyrazów podziwu dla najwspanialszego dworca, który powstał dzięki zaangażowaniu naszego Gospodarza. Autorzy najlepszych komentarzy zostaną uhonorowani darmowymi biletami parkingowymi.

  3. Zygmunt z ulicy Zygmunta

    Gorszej lokalizacji nie mogli wybrać…

  4. Całe szczęście że jeszcze jeden punkt jest na kraśnickiej przynajmniej nie trzeba się stykać z menelstwem zalegającym obecnie już oba dworce i kolejowy i ten metropolitalny

  5. Na koniec przeniesie się na nowy dworzec: z Litewskiego fontannę i pocztę główną, z Saskiego pawie, na dachu będzie przygrywać przeniesiona filharmonia i teatr a w okół dworca rozegra się mecze żużla. W ogóle po co jakieś inne obiekty i centrum skoro mamy dworzec METROPOLITALNY

Dodaj komentarz

Z kraju