690 680 960

Złodziejka ze Słonecznego Wrotkowa zatrzymana. 6 miesięcy prac społecznych za kradzież plecaków

Policjanci z Lublina zatrzymali kobietę, która w obecności będących z nią dzieci ukradła dwa plecaki na terenie ośrodka Słoneczny Wrotków. Kobieta dobrowolnie poddała się karze.

Po wczorajszej publikacji nagrania momentu kradzieży plecaków przez młodą kobietę na terenie ośrodka Słoneczny Wrotków, policjanci otrzymali informację od mieszkańców miasta o sprawczyni. Dzięki temu udało się jeszcze wczoraj zatrzymać 33-letnią mieszkankę Lublina.

– Policjanci w całości odzyskali skradzione plecaki z zawartością telefonów i kamery. Kobieta spodziewała się wizyty policjantów, ponieważ miała informację nawet od członków rodziny, że jest rozpoznawalna na nagraniu z monitoringu – informuje podkom. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

33-latka dobrowolnie poddała się karze 6 miesięcy prac społecznych i karze grzywny.

2016-08-05 11:44:11
(fot. Policja Lublin)

31 komentarzy

 1. Kobieta i takie rzeczy, co dzieję się z tym światem, dobrze ze policja czuwa

 2. Nie rozumiem dobrowolne poddanie się karze, jest nagranie w 100 proc wiadomo że to ona i dobrowolne poddanie może sie nie poddawac kogo to obchodi to nie powinno mieć wpływu na kare a za kradież przedmiotów wartości 3000 zł to śmieszna kara. Jak to ma odstraszać potencjalnych złodziei chore prawo

 3. No i bardzo dobrze , że złapali złodziejke.Teraz pewnie pali się ze wstydu.

  • Patologia nie pali się ze wstydu. Wstyd dla patoli nie istnieje… Oni egzystują jak karaluchy, byle przetrwać.

 4. Brawo!!! Niech wszyscy jej zmajomi wiedzà, ze jest piep…nym złodziejem

  • Człowieku, jej znajomi doskonale o tym wiedzą. Przeczytaj dokładnie artykuł. To znajomi i rodzina poinformowali babę, że jej morda jest nagrana. Myślisz, że kto jej podpowiedział że ma zaproponować dobrowolne poddanie się karze? Starzy wyjadacze, nie ma to tamto.

  • Jej znajomi wiedzą że jest złodziejem bo sami są z tego kręgu.

 5. PO CO ZALOŻYLI JEJ „CZARNE OKULARKI” NIECH WSZYSCY ZOBACZA TE JEJ BUŹKE..I ZAPAMIETAJA.
  I UWAŻAJĄ W JEJ OBECNOSCI.

 6. jak moze sedzia pojsc na ugode z przestepca -niech sie tylko dowie Zb.Z. to maja przesrane w papierach

 7. Zobaczcie, jaka patologia u nas rośnie. Niewyedukowane matki, zabierające swe dzieci na szaber. Pewnie mamuśka daje w gaz, bo trzeźwa, normalna kobieta, nigdy by tego nie zrobiła. Mamusia do roboty za 1200 nie pójdzie / tak większość mamusiek tłumaczy /, więc buja się i kombinuje, jak tu okraść frajerów, którzy uczciwie i ciężko zarabiają na życie. Nasze Państwo szczodre, więc pewnie pomaga mamusi tym i owym. Mając dzieci, pewnie na 500+ się załapała… A wciąż jej mało… Przerażające, w jakim kierunku się staczamy!

 8. Dlaczego takie nagrania publikują tak późno? Do tego czasu łupy mogły być dawno sprzedane.

 9. Moim zdaniem to lepsza kara niż zamknięcie do więzienia na darmowe wczasy tu przynajmniej ona coś dla obywateli zrobi a nie na odwrót bo nie zapominajmy że za wszystkich skazanych płacimy my podatnicy

 10. od prac spolecznych tez sie wymiga patologia potrafi do tego czsu juz nie jednego okradla

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas