Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zjechała nagle na przeciwległy pas jezdni. Groźny wypadek na Felinie (zdjęcia)

Dwa samochody osobowe i trolejbus zderzyły się na ul. Franczaka „Lalka” w Lublinie. Na miejscu pracują policjanci, droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w poniedziałek kilka minut przed godziną 19 na ul. Franczaka „Lalka” w Lublinie. Na odcinku między ul. Dekutowskiego a Doświadczalną zderzyły się trzy pojazdy: dwa samochody osobowe i trolejbus. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz straż pożarna.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca skodą kobieta poruszała się w kierunku Kalinówki. W pewnym momencie, z nieznanych na chwilę obecną przyczyn, zjechała nagle na przeciwległy pas jezdni. Tam doprowadziła do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka trolejbusem linii numer 158. Następnie skoda odbiła się od pojazdu komunikacji miejskiej i uderzyła jeszcze w volvo.

Jako pierwsi na pomoc ruszyli świadkowie zdarzenia. Wśród nich byli m.in. będący poza służbą strażak i ratownik medyczny. W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kobietę ze skody z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala. Teraz funkcjonariusze drogówki ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Ul. Franczaka „Lalka” jest całkowicie wyłączona z ruchu. Wprowadzono objazd przez ul. Dekutowskiego i al. Witosa.

26 komentarzy

  1. Ludzie przestańcie, Kobieta wypadek spowodowała – sama jedna zna powód, ponosi w tym momencie ból, cierpienie w szpitalu a wraz z nią jej cała rodzina.
    Nie żyła sama na tym świecie, więc nie posądzajcie jej

  2. Wina Tuska choć dopiero został premierem.

Dodaj komentarz

Z kraju