690 680 960

Zjechała na przeciwległy pas ruchu, zderzyła się z ciężarówką. Zobacz moment kolizji (wideo)

W miniony czwartek w Rogóźnie doszło do zderzenia pojazdu osobowego z ciężarówką. Moment kolizji zarejestrował jeden z użytkowników serwisu YouTube.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek rano, w miejscowości Rogóźno w powiecie łęczyńskim. Policjanci ustalili, że kierująca fiatem jadąc od strony Zagłębocza w kierunku Ludwina, wpadła w poślizg i zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie zderzyła się z nadjeżdżającą ciężarówką.

Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Z powodu uszkodzeń mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne samochodów. W zderzeniu pojazdów nikt nie ucierpiał.

Moment zderzenia zarejestrował kierowca pojazdu jadącego za fiatem.

(fot. wideo YouTube wojt2012)

46 komentarzy

 1. blondynka i wszystko jasne

 2. To jest droga wojewódzka, a zapaskudzona jakby była w siódmej kolejności odśnieżania.

  • No to nie jeździj nią, jak nie potrafisz.
   Tutaj akurat widać, że nagrywający ma kontrolę nad pojazdem, ma ją też kierowca ciężarówki, jedyną osobą niekontrolującą pojazdu jest nagrywana.
   Nie dość, że jedzie starym rzęchem, to jeszcze do tego niesprawnym (Brava miała seryjnie ABS, nie powinno jej tak ściągnąć do lewej nawet jak miała „nierówno łapiące” hamulce) i brak jej podstawowych umiejętności (gdyby chociaż puściła ten nieszczęsny hamulec i odbiła w prawo skończyłoby się pewnie na wyciąganiu samochodu z rowu i praniu gaci, gdyby umiała coś więcej, to spokojnie by ten samochód po swoim pasie ruchu wyprowadziła z poślizgu… tyle, że gazem, a nie hamulcem).

 3. Kiedy miała przegląd i pomiar równości siły hamowania? Mechanik co jej ostatnio hamulce robił tzn, wymienił jedynie klocki (bo regeneracji zacisku już mu nikt nie zlecił prowadnic i gumek na tłoczkach) też ma już ciepło w gaciach bo jakby babka umarła to rodzina by mu proces zrobiła jakim prawem wypuścił auto z niesprawnym podstawowym systemem bezpieczeństwa – byłby współwinny śmierci! Zastanówcie się nad pojęciem „wymiana klocków” i naprawdę czy warto jedynie wywalić stare założyć nowe nawet bez oczyszczenia jarzma i uznać, że „hamulce były przecież ostatnio robione”? Kierowca ciężarówki powinien złożyć doniesienie o usiłowanie zabójstwa bo gdyby to była osobówka i kogoś by zabiła to czemu nie eliminować takich kierowców prewencyjnie z dróg?

 4. Komu żona z kuchni uciekła?

 5. masakra, rozumiem ze tej pani zabrano pj
  stwarza zagrozenie na maksa !!!

 6. Gdzie tam w poślizg wpadłą ślepa i tyle.

 7. No tak, bo mężczyźni to wielcy mistrzowie kierownicy i powinni dostawać prawo jazdy w ogóle bez obowiązku zdania egzaminu. Szkoda tylko, że żaden z Was nie pamięta o tym, że w każdym przypadku występuje wyjątek od reguły, w wyniku czego niektórym mezyczyznom tez należy zabrać prawo jazdy. Nie widzę potrzeby generalizowania problemu. Wystarczy spojrzeć na niego troszkę z szerszej perspektywy i bardziej obiektywnie niż wrzucać „wszystkie kobiety” do jednego worka. Ciekawa jestem czy każdy z Was jest kierowcą na medal, tym samym nie ma sobie nic do zarzucenia, a wręcz urodził się z kierownicą w rękach. Jeśli tak to gratuluje wielkości swojego ego.

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…